2726
عنوان

دوستان خوش سلیقه یه لحظه میاید

110 بازدید | 17 پست

دوستان من یه مقدار پول دارم میخوام برای پذیرایی یه کم وسیله بگیرم حالا نمیدونم به نظرت از این ظروف تزئینیا مثل فانوس 2تایی یا گلدون با گل مصنوعی قشنگ از این جور چیزا بگیرم یا یه آباژور بگیرم؟ شما بودین چیکار میکردین؟ خونمون کوچیکه به نظرتون مهمه آباژور تو پذیرایی باشه یا نه؟ 

💙

هیچکدوم گلدون گل طبیعی ترجیحا بابمو یا سانسوریا طلایی

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!

اباژور خدایش دیگه کسی نمیزاره 

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم به نظر من اباژور حتی خونتون هم کوچیک باشه بهش زیبایی خاصی میده

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
چون خونمون نور نداره گل طبیعی نمیمونه

یه سری از گلا مثل فیتونیا وگل قاشقی و ..نیاز به آفتاب نداره میتونی نگه داری اصلا به خونت روح میده

دانی که چرا راز نهان با تو نگویم؟؟؟طوطی صفتی طاقت اسرار نداری¿¿¿¿¿  
عزیزم جای تی وی رو عوض کن...مبلا رو طور دیگه بچین البته با عرض معذرت

صد دفعه خواستیم انجام بدیم نمیشه چون روبروش کلا کمد دیواریه فقط همون قسمت میشه مبل با تلویزیون گذاشت

💙
2706