2733
2734
عنوان

خرج عروسی

195 بازدید | 10 پست

پدر و مادر من الحق و الانصاف برای جهیزیه من ترکوندن و سنگ تموم گذاشتن اما پدر شوهر من به شدت اعتقاد داره که تا پدر و مادرها زنده ان باید بریز و بپاش کنن این رو صراحتا بارها تو حرف هاش گفته و فقط هم برای خودش عملی می کنه این قضیه رو. ما حتی تو تنگنا هم باشیم فقط یه تعارف کوچولو میکنه. برای عروسی ما هیچ خرجی نکرد وضعش هم خوبه. حالا مادرشوهر من هرجا میشینه میگه خرج عروسی با خانواده داماده. درحالیکه هیچ خرجی نکردن همش رو خود شوهر من داد و هنوز هم داره میده. یه طلا به من ندادن. ولی با وقاحت تمام هرجا نشسته گفته حتی پیش خود من🤤  موندم اصلا بگم چیزی یا نه اگه دوباره پز داد🤔

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍

ي بار ضايعش كني خفه ميشه

من همچين جمع كردم مادر شوهرمو توي اين زمينه 

١٦ ساله دهن بسته شده

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بگو حتما بگو
خانواده شوهر عوضی منم اینجوری بودن منم همش توی خودم میرختم
الان ک جدا شدم با خودم میگم کاش بروش میاوردم لااقل دلم خنک بود الان

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
2738

عزیزم همه مادر شوهرا انگار همینن

سر عروسی من ما هر مراسمی گفتیم مادر شوهرم گفت ما رسم نداریم😐گفتیم عروسی بگیریم گفت ما رسم نداریم و دخترو یه شب میاییم از خونه پدرش ورمیداریم میبریم😐گفتیم شام عروسی گفت ما رسم نداریم اگه میخوایین شام بدین خودتون خرجشو بدین،گفتیم عروس کشون گفت از مد افتاده دیگه😐

خرج و مخارج عروسی و شام عروسی و همه چی افتاد پای پدر من و الحق و الانصاف پدرم سنگ تموم گذاشت حالا مادر شوهرم چیکار کرد؟برا روز عروسی که قرار بود نصف ظدفیت تالار رو اونا مهمون دعوت کنن و نصف دیگه رو ما،چهل پنجاه نفر اضافه تر از سهم خودش دعوت کرده بود😐😐😐😐😐😐😐یعنی اگه اون تعداد مهمونای ما که از قبل گفته بودن نمیان هم اومده بودن باسد چهل نفر سر پا وایمیستادن و آبرو ریزی میشد

فقط خدا آبرومو خرید و مراسمم درست برگزار شد وگرنه تمام تلاششو کرددددددد که خراب کنه عروسیمو

بعدم همه جا میگه ما جفت جفت عروسی گرفتیم(اشاره به جشن عقدم داره که البته خرج اونم ما دادیم😐😐😐😐😐😐)

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤
عزیزم همه مادر شوهرا انگار همینن سر عروسی من ما هر مراسمی گفتیم مادر شوهرم گفت ما رسم نداریم😐گفتیم ...

شما چی میگی؟😔

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍