2726

مادرا من هماتون 17میل دارم امپول زدم شیاف هم استفاده میکنم اصن ن لک دارم ن خونریزی .ولی نمیدونم چرا درد پریودی با کمرم وبالای کمرم ک میشه پشت جناغ انقد درد میکنه ینی میتونه از هماتوم باشه

هماتوم دردنداره

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

هفته چندی؟

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هفته 9

من تا دوماه ونیم دل درد مثل پری داشتم.اگه دردهات قابل تحمل نگران نباش .

هماتوم هم داشتم اما این درد ها ربطی به هماتوم نداره فقط بخاطر بزرگ شدن رحم وتغییرات

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
من تا دوماه ونیم دل درد مثل پری داشتم.اگه دردهات قابل تحمل نگران نباش . هماتوم هم داشتم اما این درد ...

جناق سینم خیلی درد میکنه میشه پشت شونم .میترسم بچم جوریش بشه

جناق سینم خیلی درد میکنه میشه پشت شونم .میترسم بچم جوریش بشه

نگران نباش هنوز مونده بدن درد بگیری وناله کنی😊بچه جاش امنه تو یه کیسه پراز اب که ازش مراقبت میکنه.بخودت استرس وارد نکن .ارامش داشتن از همه چی بهتره برا جنین.

حتی اگه یه روز صبح بیدارشدی ویه طرف بدنت فلج بود نترس فقط بخاطر بارداری وطبیعی😂