2703
2553
عنوان

سوال مهم کساییکه از پریودی میدونن

100 بازدید | 13 پست

ازاد سازی تخمک به پریودی ربطی داره؟ینی ممکنه کسی پریود بشه ولی تخمک ازاد نکنه یا برعکس؟

تمام خواسته هایت دست یافتنیست بشرط انکه خداوند در قلبت از الطاف بی چشم داشتش دمیده باشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

آره ممکنه پریود نشی ولی تخمک آزاد بشه ...یا برعکس بشی ولی تخمکی نداشته باشی....من یک سال پریود نشدم دکترم میگفت هر لحظه امکان بارداری هست نگو چون پری نمیشم باردار هم نمیشم

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

نه عزیزم

هرتخمکی که آزاد میشه از رحم با پریود خارج میشه مگر اینکه بارداربشی که اون تخمکت اونوقت با اسپرم لقاح شده و آزاد نمیشه

خدا آن است که ما میخواهیم    کاش ماهم همان بودیم که خدا میخواست
2714

هر بار که تخمک آزاد میشه پریودی اتفاق میوفته

ولی دیدی بعضی ها تو دوران شیردهی پریود نمیشن ولی با این وجود باردار میشن،یعنی پریود نشدن ولی تخمک آزاد شده

اینو نمیدونم جریانش چیه🤔

نه عزیزم ربطی بهم ندارن 

ادم میتونه پریود بشه ولی تخمکه غالب که برای بارداری مناسبه نداشته باشه که بهش می گن تنبلی تخمدان یا pco من خودم پریود بشدت منظم داشتم اما شدیدا هم تنبلی داشتم

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
هر بار که تخمک آزاد میشه پریودی اتفاق میوفته ولی دیدی بعضی ها تو دوران شیردهی پریود نمیشن ولی با ای ...

ببین‌میگن‌تو شسردهی جلوگیری کنیید چون هر ماه ممکنه تخمک‌ گذاری شروع شه و تخمک‌آزاد شه و باردار بشی اگه نشی دو هفته بعدش پریود میشی

یعنی ممکنه دقیقا همین ماهی که تو جلوگیری نداشتی شروع سیکلات قرار بوده بشه