2737
2739
عنوان

یعنی انقدر دختر وپسر داشتن فرق داره

| مشاهده متن کامل بحث + 2141 بازدید | 235 پست

متاسفانه بعضیا تو قرن بووق زندگی میکنن و این دید رو دارن ما خودمون ۴ تا خواهریم هرجا میگم ۳ تا خواهر دارم میگن  واااااااااااای ۴ تا دختررررررررر!!😒

چ فرقی داره دختر یا پسر اخه مهم نباشه حرف بقیه برات مردم زیاد حرف میزنن

...

هر چی باشه بچه سالم باشه و صالح دختر پسر نداره حتی اگه ده تاشو داشته باشیم

خداجون بابت تمام داشته ها و نداشته ها شکر اما خدا جون یه نی نی رو لطفا به همه مامانای منتظر بده ... آمیـــــــــــــــــــــــــــــــن *

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا بزایم پسری٬  جامو بندازه پشت دری٬  روم بکشه پالون خری...

عروس بگه، مزوري،‌ جادوگري، حيله‌‌گري!

چرا نزایم دختری٬  نشينم بر استري،  جلوم بكشه مهتري،
جامو بندازه تو پنج دری
روم بکشه لحاف زری
چه قیمه ها چه قورمه ها
کی اومده؟ مادرزن
لقمه بزن مادرزن!!

دخترم تمام زندگی من
2728

دو تا  فرشته دارم اگه بازم خدا بهم بده ناراحت نیستم، حالا خانواده شوهرم مدام میگن مطمئن هستیم بعدیش پسره! چه اصراریه ؟ خدا در قرآن صریحا میفرمایند به هرکس بخواهم دختر میدهم یا پسر، به هر کی بخوام چند تا میدم، به هر کی بخوام هم اصلا نمیدم

دختر و پسر بودن نظر خداست دیگه انشاءالله سالم و صالح و نامدار باشه...آیندش روشن باشه جنسیت مهم نیست

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
کسایی که از این حرفا ناراحت میشن و به دل میگیرن بنظرم خودشونم همچین عقیده ای دارن. یعنی اگه پسر میدا ...

منظورت منم؟نه والا  ناراحتیم ازاین موضوع نیس  ولی ناراحتم که چرا به بچه من گفته أی مگه بچه من سرسفره اونامیخوادبشینه

2738

اون حماقت کرده نظر خودشو واسه همه تعمیم داده.خودتو ناراحت نکن.بعضیا واقعا از سر جهالته این رفتارشون بعضیا دلیل دارن.مامان منم دوس داشت بچه ی من پسر باشه که شد.چون خودش پسر نداره آرزو داشت نوه ش پسر باشه.حالا خواهرم یه دختر و یه پسر داره مامانم اصلا با پسرش آبش تو یه جوب نمیره😂

نه بابا.شایدم از اون لحاظ نگفته.آخه بعضی ها عاشق یه جنسیت هستن فقط.من خودم عاشق دختر بودم.وقتی فهمیدم بچم پسره افسرده شدم ولی وقتی بدنیا اومدو چندماه گذشت الان میگم دوس دارم بچه بعدم هم پسرباشه و با خواهرزادم که دختره تفاهم ندارم.😁 دختر دوست دارما ولی چون به خوی پسرونه بچم عادت کردم دوس دارم بازم پسر بیارم.خواهرم هم که دختر داره از پسر چندشش میشه.😂میگه وقتی میشورمش دستم به شومبولش میخوره گوشت تنم میریزه.😂😂

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
خونه ای ک دختر نداشته باشه جهنمه ....اونی ک موهاش خرگوشی میبنده اونی ک لاک های مامان به هم میریزه ا ...

ای جوووونم دلم ضعف رفت واااای پس کِی این ۱۰۸ روز انتظار تموم میشه و صورت ماهشو ببینم😍

وسیع باش و تنها و سر به زیر و سخت...
من يه دختر داشتم دومي هم دختر شد به شوهرم گفتم ناراحت شدي گفت اين حرفا مال بيسواداست واقعا هم براش ف ...

واااا😒😒😒😒 دختر زا .حالا انگا دختر عیبه

حالا ما کم و زیاد همینیم شما همینم نیستی×💀

عزیزم منم که پسر باردار بودم ازین حرفا زیاد شنیدم. انگار من گناهکار بودم که پسر دارم. هرکس به من میرسید از بدی ها د زجرها و سختیا و بی وفایی های پسرها میگفت. کلا خیلی حرفا شنیدم.اینکه دختر شیرینه ولی پسرنه.خدا میدونه پسرمن خیلی شیرینه ،زود به حرف افتاد و انقدر شیرین زبون و ناز داره. بعد یجوری میگن فقط دختر ناز داره انگار بچه پسرا با سبیل کلفت صبح میرن سرکار. جهالت همینه. یا دختر و بزرگش میکنن یا پسر.درصورتی که هر کدوم خوب تربیت بشن و محبت ببینند در آینده خودمون لذت شو میبریم

2706