2733
2734
عنوان

اومدن جنین به لگن

2796 بازدید | 13 پست

سلام.

من ۳۰هفته و ۳روز باردارم!

دکترمعاینم کرد گفت سر جنین اومده تولگن!

شبا بیشترلگداش زیر شکم و واژنمه!

کسی مثل من بوده!!

خیلی از زایمان زودرس میترسم!

اگه خدانکرده بچه الا دنیابیاد میمونه!!؟

کارم شده همش گریه افسردگی گرفتم!!

تیکر تولد پسرمههه

اون لگد نی عزیزم دستاش. منم حس شمارو داشتم هفته ۳۲ دکتر سونو نشونم داد دستاش. پاهاش تو معدم بود😂😂😂😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرش توی لگنه قرار نیست که زود به دنیا بیاد

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2728

نگران نباش و فقط استراحت کن و برو دکتر ایشالله نی نیت سرموقع به دنیا میاد.خاله منم اونجوری بود با ملاحضه رفتار کرد بچه اش فقط ۱۱ روز زودتر به دنیا اومد

دختری هستم که هیچ گاه روزگار بر وفق مرادش نرفت و ...

منم سی هفته ام.. دکتر گفت هنوز تو لگن نیست..

تو لگن بودن نشانه زایمان زودرس نیست ولی باید از زمانی که بچه میاد تو لگن دیگه مراقب بود.. تو رابطه تو بلند کردن اشیاء و... تو همه چیز.. خدارو شکر کن که روند بارداریت داره مراحل عادی رو طی میکنه.. اونایی باید ناراحت باشن که بچه تو لگن نمیاد و مجبور به سز میشن برخلاف میلشون..

تو رعایت کن ،استراحت خوب ،خوردن مایعات و جلوگیری از یبوست و فشار اضافی..به وقتش دنیا میاد

منم سی هفته ام.. دکتر گفت هنوز تو لگن نیست.. تو لگن بودن نشانه زایمان زودرس نیست ولی باید از زمانی ...

من تواینترنت سرچ میکنم همش نوشته نشونه زایمان

و۲تا۴هفته بعدش زایمان میکنن

تیکر تولد پسرمههه
2738
من تواینترنت سرچ میکنم همش نوشته نشونه زایمان و۲تا۴هفته بعدش زایمان میکنن

منم شکمم خیلی پایینه.. تو گوگل گفته بود زایمان زودرس.. به دکتر گفتم خندید.. گفت برو به زندگیت برس خوب بخور داروهاتو سر وقت بخور استراحت کن به پهلوی چپ و همه چیز عین سابق..فقط بچه تو لگن میاد باید تو رابطه و بلند کردن وسایل و.. مراقب باشی یا یبوست نشی هی بری زور بدی..والا زندگیتو کن خوب بخور که تپل شه به چپ بخواب خون کافی بهش برسه و از استراحتهات لذت ببر که روزای آخره.. بعد دنیا اومدن شب بیداری حسرت یه چرت رو به دلت میزاره‌..

گفت فقط مواظب باش و بیشتر مراعات کن

خوب تنها کاری که میتونی کنی همینه تقریبا برو استراحت نیمه مطلق

آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
منم شکمم خیلی پایینه.. تو گوگل گفته بود زایمان زودرس.. به دکتر گفتم خندید.. گفت برو به زندگیت برس خو ...

مرسی بابت راهنمایی که بهم میکنی!

نگرانم نباشم الکی پس..

این ۳روزی که ازپیش دکتراومدم کارم همش شده گریه همش توخودمم.

یه سوال.

اگه خدانکرده بچه الا تواین هفته ها دنیابیاد میمونه؟؟

تیکر تولد پسرمههه
خوب تنها کاری که میتونی کنی همینه تقریبا برو استراحت نیمه مطلق

از وقتی که سرکلاژ کردم بیشتر استراحت دارم!!!

کارای سنگین و رابطه و.... 

همه ممنوع شده واسم!

تیکر تولد پسرمههه
مرسی بابت راهنمایی که بهم میکنی! نگرانم نباشم الکی پس.. این ۳روزی که ازپیش دکتراومدم کارم همش شده ...

تو رعایت کن دنیا نمیاد.. تو هفت ماهتو تموم کردی دنیا هم بیاد تو دستگاه نگهش میدارن .. ایشاا.. که برای هیشکی اونجوری نشه ولی برو قشنگ بخور که داره روزای حاملگیت تموم میشه.. روزای آخر بچه تقریبا بیشتر اعضای بدنش تشکیل شده و فقط وزن میگیره.. برو خوب بخور.. مایعات بخور.. خرما و.. بخور که ذره ای کم خونی نداشته باشی.. چون کم خونی تو زایمان و خون ریزی های بعدش تا چند روز و شیر دهی و.. میشه یه مکافات.. من خودم کم خون شدم سر پسرم ناخواسته چرت میزدم و گریه میکردم اگر شبا نمیخوابید.. به خودت خوب برس بذار هم خودت قوی باشی هم بچه خوب وزن بگیره..تو خوردن زعفرون و پونه و .. هرچی که سقط میاره تو ماههای آخر باید بیشتر مراقب باشی..ولی روزای آخر میتونی زعفرون بخوری که کمک کنه بچه زود دنیا بیاد..