2737
2734

جیگرم میسوزه وقتی س ساله پای همه چیش موندم انقد از همه متلک شنیدم ولی بازم جونمو واسش حاضر بودم ک بدم..باعث شدم بره سرکار و کار کنه ازش خواهش کردم درسشو ادامه بده و پیشرفت کنه..اما بعد س سال و نیم دوستی و عشق و عاشقی حالا ک مخالفت بابامو دید و فهمید به دست آوردنم راحت نیست ترسید و جا زد گف ک میترسه!!از بابام میترسه!اخه مگ عاشقم نبود؟چرا باید بترسه؟

اینا همش مال تو فیلماس ک پسرا میگن تا پای جون پابه پاتم و اگ همه دنیاهم جلوم باشن من واسه رسیدن بهت میجنگم؟😔

"مَن میتونَم وَ موفق میشَم"پیش بِ سویِ بهترینا:)!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهرپشت زنش واینمیسه چه برسه به دوس پسرچه خوش خیالی

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

نه واسه فیلما نیست شوهر من هست و نیستشو داد واسه به دست اوردن من...

عاشقت نیست ولش کن بزار بره یکی میاد تو زندگیت که میفهمی عشق یعنی چی تازه اون موقع

دخترم تمام زندگی من

بیخیالش شو،لیاقتتو نداشته

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋
2738

اره دقیقا تو فیلما و تو رمانای ابکی 😂

حالا مگه اینکه مثلا یه چن سالی زیر یه سقف باشید و روزمرگی و بد و خوب همو چشیده باشید و زیاد وابسته هم بشید اره پای هم میمونید

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

اسی همه مثل هم نیستنا

همسر من که پای تمام حرفاش ایستاد

شاید انتخابت از اول اشتباه بوده

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2706