2726

از اول میگم که شوهر من از نطر روانی مشکل داره.قبلا خیلی دربارش تاپیک زدن بعضیا گفتن مشکل دوقطبی داره.ایتو گفتم بدونین که اصلا نه حمایت گر و نه پشتمه.هر چی هستم خودم باید از حق خودم دفاع کنم.خانواده شوهرم اخلاقشدن اینه که ضعیف کشن . قبلا خیلی دسته جمعی خونه ما می اومدن خونه ما.دسته جمعی مثلا ۳۰ ۴۰ نفر.حالا یه برادرشوهرم خیلی بهمون بدی کرده.من با هزار مکافت تونستم رابطمو قطع کنم نه میرم خونش نه میزارم بیاد اینجا.ببینین که چقدر رو داشت که با اون همه بدی بازم میخواستن بیان.خونه ما روستاس.خونه همه اونا شهر.حالا خواهرشوهرام خیلی ناراحتن که اون خونه ما نمیاد دوست دارن مثل قبل دلشون میخواد دسته جمعی لششونو بیارن.البته خودشون میانا.ولی دلشون میخواد اون داششونم بیاد.ولی یه بار به ما نمیگن شما بیایین خونمون.بخدا برین خونه هز کدومشون گم میشین ت  خونشون از بس بزرگه و مجهز و وسایل شیک.بعد همش میگن بیاییم خونتون دلمون وابشه.یه بار نمیگن تو بیا.حالا خواهرشوهرام همش بهم میگن عیب بطار اونم بیاد خونت (اون برادرشوهرم) من همش سکوت میکمم.همیشه تو زندگی چوب بی زبونیمو خوردم.خودم دیگه خسته شدم.خودشون بخداوندی خدا با نصف فامیلای شوهرشون که قهرن بقیه هم فقط عید به عید می بینن.حالا اگه بازم درباره اون برادرشوهرم بهم حرف زدن چی بگم؟ میخوام یه جیزی باشه که بگم شما خودتون که رابطه ندارین

من بستم زیاد ندارم ممنون میشم راهنماییم کنین میام میخونم

سلامتی دخترم تنها آرزوم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شما تونستی پای برادر شوهرت را از زندگیت ببری می تونی با اراده ای داری پای یکی یکی اونا را هم از زندگیت حذف کنی 

مثل خودشون رفتار کن به همسرت بیاموز که مثل خودشون رفتار کنه رفت و امد یک طرفه نباشه 

بعد همسر شما حرف شما را گوش می ده یا ...

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "

ایندفعه زنگ زدن گفتن میخوایم بیایم خونتون بهونه بیار.درضمن وقتی انقد میان خونت تو هم خودتو دعوت کن مثلا زنگ بزن بگو شام داریم میایم خونتون

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
شما تونستی پای برادر شوهرت را از زندگیت ببری می تونی با اراده ای داری پای یکی یکی اونا را هم از زندگ ...

وقتی میگه شوهرم پشتم نیست و حمایتم نمیکنه، چیو بهش بیاموزه آخه؟!؟!؟!

💛مـرا هـزار امـید اسـت و هـر هـزار تـویی💛
شما تونستی پای برادر شوهرت را از زندگیت ببری می تونی با اراده ای داری پای یکی یکی اونا را هم از زندگ ...

عزیزم شوهرم با همه مشکلاتی که داره و خیلی ازارم میده خودش تقریبا اخلاق و کارای داداششو دید ولی بقیه جلوی این مطلوم نمایی میکنن

سلامتی دخترم تنها آرزوم😔
عزیزم شوهرم با همه مشکلاتی که داره و خیلی ازارم میده خودش تقریبا اخلاق و کارای داداششو دید ولی بقیه ...

مثل خودش رفتار کن 

مرد یا زن از ازار و اذیت کلافه و خسته میشه یا زندگی را می سازه یا از زندگی فرار می کنه 

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "