2733
2739
وقتی خودت راضی بودی مهرت انقدر کم باشه در وهله اول خودت و خانوادت مقصرین .. حالا درک میکنین وقتی می ...

حالا ب نظرت اگه طرف فقط بخاطر مقداربالای مهریه نتونه طلاق بده خوبه ؟ یعنی خانوم مهرو بهونه کنه و توزندگی ای بمونه ک میدونه مرده دوسش نداره ...چون دیدم میگما

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا شوهر من بگه مهرتو میدم با کله جدا میشم بخدا .اگه بچه نداری فرصت خوبیه.بری با کسی که قدرتو میدونه یه زندگی جدید بسازی

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
2728
2738
حالا ب نظرت اگه طرف فقط بخاطر مقداربالای مهریه نتونه طلاق بده خوبه ؟ یعنی خانوم مهرو بهونه کنه و توز ...

نه ولی به این شکلم جرات حرف زدن پیدا نمیکنه...

دخترم تمام زندگی من
نه من بخدا کم نزاشتم .ادم سردیه .تو این سه سال چهار پنج بار رابطه داشتیم. کلا از اول زندگی سرد بود . ...

وای چه قدر سخت. چرا مردا اینجوری شدن. پس اینهمه مرد زن زلیل که دور و برمون تو فامیل و اشنا میبینیم از مریخ اومدن؟ مال یه سرزمین دیگه ایند.

اخه مهریه ی زیاد الانم دردسره 

طرف باید اموالی داشته باش خونه ماشین حساب پس انداز 

چون الان میفرستن ثبت اسناد تا استعلام گرفته بشه و بعد مهریه رو به اجرا میذارن

خدایا ما حال نداریم به راه راست هدایت شیم .راه راست رو به سمت ما متمایل کن..مرسیی
2706