2726
مگه میشه؟اخه میگن کسایی ک شیرمیدن هیچ کیست وتوده ای توسینشون درنمیادک چون شیرمیدن

ازقبل حاملگی داشتم الان دیگه بزرگ شده ودکترگفت برش دارتاراحت بشی

تکیه گاه که نیستین؛حداقل پرتگاه نباشین📖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم میتوتم بپرسم علائمش چی بود ک فهمیدین کیست دارین؟

خیلی تابلویه دست که میزدم قشنگ قلمبه بود ودردم داشتم

اماالان دردندارم فقط قشنگ تابلویه.حدوداچهارسانته😟

2728
یه کیست توسینمه که البته دکترگفت توده میخان برش دارن

از شیر بگیرش دیگه

من پایان ۲۰ ماه گرفتم. 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

عزیزم هیچ ترس و استرسی نداره.خدارو شکر برای درمان داری عمل میکنی دیگه،پس باید خوشحال باشی که خوب میشی.بچت هم از شیر بگیر.بعداز عمل کلی آمپول و قرص بهت تزریق میکنن و باید بخوری که همه به شیرت همه تاثیر میزاره.تا هوا ها خیلی گرم نشده بگیر.الان وقت خوبیه

وقتایی که سرگرمه اصن یاده من نمیکنه ولی وقتی خوابش بگیره دیگه هیچی😯😯 فقط باید ممه بخوره تابخابه&n ...

دختر من اینطوری بود وابسته شدید به می می 

فقط هم با می می میخوابید

کلا دوشب طول کشید شب اول گریه میکرد می می هم نمیخورد بردیمش تو خیابون تو بغل چرخوندیم خوابید

شب دوم تو خونه تو بغل خوابش برد 

شب سوم خودش سر گذاشت روی بالش خوابید

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
از شیر بگیرش دیگه من پایان ۲۰ ماه گرفتم. 

فعلا دارم ازپوشک میگیرم دوتاباهم گناه داره طفلک فشارمیاد بهش😆

بعدم غذاشو خوب میخوره گفتم ممه ام بدم حالافعلا گناه داره دیگه موقع خوااب بسیااار وابسته است

دختر من اینطوری بود وابسته شدید به می می  فقط هم با می می میخوابید کلا دوشب طول کشید شب اول گ ...

اییی جاان منم به باباش میگم خوب خسته اش کنین بعدم راش ببره که بخوابه.

ینی یجوریه که خوابش بگیره چنان جیغایی سرمیده دیوونه میشه که نگووو 😖😖😖

فعلا دارم ازپوشک میگیرم دوتاباهم گناه داره طفلک فشارمیاد بهش😆 بعدم غذاشو خوب میخوره گفتم ممه ام بد ...

میگن اول از شیر بعد از پوشک

من از شیر گرفتم  پوشک نه

آخه جیش رو هنوز متوجه نمیشه  ۲۱ ماهشه پی پی فقط از قبلش میگه

حتی تو حموم جیش کرد گفتم جیش کردی اصلا متوجه دفع ادرار نشد

میگن اول از شیر بعد از پوشک من از شیر گرفتم  پوشک نه آخه جیش رو هنوز متوجه نمیشه  ۲۱ ماه ...

من دیدم همکاری میکنم شروع کردم گرفتن قشنگ وقتی جیش داره میگه میبرمش دستشویی 

فقط ازپی پیش میترسه که دیوونم کرده ینی😂😂