2726
عنوان

دندان درد

250 بازدید | 6 پست

سلام روز بخیر 

من هفته23 بارداری هستم قبلا دندانم عصب کشی پر کرده بودم که به تازگی ریخته شد الان درد خیلی شدیدی داره متورم شده چرکم میکنه پیش هر دکتریم میررم میگن نمیتونیم کاری کنیم میشه راهنماییم کنید چکار باید بکنم برای جنینم مشکلی پیش نمیاد  

یه ذره روی پنبه روغن ترمزماشین بریزبذارتودهنت،سه دیقه دیگه وردارفوری دردشوکم میکنه

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیرنظر متخصص ازچرک خشک کن استفاده کن واینکه بشه یه کارایی انجام داد 

من خودم دندون دردداشتم یه کارایی روی دندون انجام داد بعدزایمان عصب کشی کردم

برای سلامتی دخترم دعاکنید
2728

منکه هر کاری کردم خوب نشد توی ژلوفن رو به سرنگ کشیدم گذاشتم رو نشد،روغن ترمز گذاشتم،گفتن ته سیگار اونم گذاشتم،لیدوکایین زدم،دنتول گذاشتم اصلا خوب نشد تا سه ماه دوم بعد رفتم عصب کشی

گاهی دلت برای آدما نه ،برای خاطرات تنگ میشه ❤️‍🩹

عزیزم به سلامتی که بچه ات دنیا می آد نگران نباش یا با جوشنده گل میخک قرقره کن یا خمیر دندان هربکس و بگیر بزن هر دو این کارخیلی خوبه اگر خمیردندون گیر بیاری که دیگه راحت می شی