2737
2734
عنوان

بچه طلاق

144 بازدید | 11 پست

سلام خانوما دختر یکی از آشناهامون بچه طلاق هست بخاطر احساس تنهایی تو سن کم ازدواج کرده شوهرش هم سنش کمه هنوز بچه ندارن

متاسفانه مادر دختره بعد از طلاق کارهای اشتباهی داره انجام میده و تقریبا همه میدونن و توجیهش اینه که من یه زن تنهام و کسی کاری به من نداشته باشه که چکار میکنم 

خانواده شوهر دختره با اینکه از وضعیت مادره با خبر بودن باز هم اومدن خواستگاری و ازدواج کردن از اول زندگیشون تا الان پسره داره به دختره توهین میکنه و میگه تو مثل مامانت هستی مطمئنم تو خیانت میکنی من نمیتونم تو رو یه لحظه تو خونه تنها بزارم باید طلاقت بدم!!!! دختره هیچ کسی رو نداره هر کسی سرش به زندگیش گرمه حتی باباش!!!

شرایطش رو نداره که بتونه بره پیش مشاور و شوهرش هم اصلاااا این کارو نمیکنه!

واقعا گیج شدم نمیدونم چجوری راهنماییش کنم کسی میتونه راهنمایی کنه من اسکرین بگیرم واسش بفرستم؟ ممنون

میشه لطفا واسه شفا و سلامتی داداشم یه امن یجیب بخونید؟ ممنون از همگی     ( أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ )

با شوهرش صحبت کنه

مادر پدر هرچی هستن لزومی نداره بچه اشونم باشه

حضرت و نوح و پسرش مثلا

مادرشم مگه خیانت میکنه ؟ شوهر نداره ک ! ب کسی چ کاراش

منطقی بدون دادو بیدار صحبت کنه و از علاقشون بگه و از اینکه تو میدونستی و اومدی جلو خب نمیومدی بگه

ايشالا درمان سرطان كشف بشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پسره ترسیده دختره هم باید اعتمادشو جلب کنه.کاری که دوس نداره انجام نده تو خیابون کسیو نگاه نکنه و جلف نباشه.بنده خدا اینطوری که معلومه کسیو نداره حداقل تظر شوهره‌‌رو جلب کنه.انشاللهدخوشبخت شه

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2731

دختره باااااااااااايد اعتماد پسره رو جلب كنه

اگر زندگيشو دوس داره بايد خيال پسره رو راحت كنه

ولي اگرم ميبينه ك ادامه ي زندگي فايده اي نداره همين جدا بشه بهتره

ميدوني بعضي وقتا دختر خودشم بكشه ديدگاه پسر عوض نميشه ي چيزي رفته رو مخش بيرونم نميره

مشاور خوبه ك ميگي نميتونه بره

بي خيال دنيا و قانوناااااااش  
خدا بدادش برسه فقط اون مادر بايد ب فكر اين دختر باشه ك نيست... پسره چشمش ترسيده

مادره منتظره که دختره طلاق بگیره😔

هیچکس به فکرش نیست تا جایی که تونستم راهنماییش کردم ولی واقعا دیگه نمیدونم چی بگم مشکلش بزرگتر از این حرفاست گفتم اینجا هم راهنمایی بگیرم

میشه لطفا واسه شفا و سلامتی داداشم یه امن یجیب بخونید؟ ممنون از همگی     ( أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ )

عزیزم کاری به مادره ندارم که کارش اشتباهه ولی پسره واقعا بیشعوره و نشون میده از مادره عوضی تره بنظرم دختر سعی کنه اعتماده پسرو جلب کنه حالا به هر روشی که هست اگه پسره درست بشو نیست جدا بشه 

مادره منتظره که دختره طلاق بگیره😔 هیچکس به فکرش نیست تا جایی که تونستم راهنماییش کردم ولی واقعا دی ...

چند سالشه؟

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2738
مادره منتظره که دختره طلاق بگیره😔 هیچکس به فکرش نیست تا جایی که تونستم راهنماییش کردم ولی واقعا دی ...

ميدوني الان مشكل ديدگاه پسرس

يعني واقعا نميفهمه ك كار مادرش ب اين ربطي نداره، خب اينو بايد ب مرور زمان بردش پيش مشاور

بيشتر از هركسي پسره مشكل داره

بي خيال دنيا و قانوناااااااش  
عزیزم کاری به مادره ندارم که کارش اشتباهه ولی پسره واقعا بیشعوره و نشون میده از مادره عوضی تره بنظرم ...

مطمئنم مادره دختره رو به راه خودش میکشه اصرار من بهش فقط اینکه که هر کاری میکنی فقط جدا نشو

پسره شکاک شده اگه دختره یه پیام جا به جا بفرسته پسره میگه تو میخواستی به یکی دیگه پیام بدی تو خیانت میکنی مثل مادرت هستی

مطمئنم مادره دختره رو به راه خودش میکشه اصرار من بهش فقط اینکه که هر کاری میکنی فقط جدا نشو پسره شک ...

خب تنهاراه اینه دخدتر ارتباطشو با مادرش کم کنه یمدت همونجور پسر میخاد رفتار کنه بهش محبت کنه ازش تعریف کنه تا اعتمادشو جلب کنه