2410
2553

می خوام از خودم و بابام و خواهرم استوری بزارم خواستگارم هم می بینه الان به نظرتون چی بنویسم نمی دونم از وقتی اون و دارم تو اینستا انقدر حساس شدم و در این زمینه اعتماد به نفسم اومده پایین اون هر عکسی می زاره شده در حد سه کلمه ولی خیلی با معنی و قشنگ می نویسه منم که جدیدا همش می نویسم دورت بگردم خواهری من و نفسم خخخخخ

اخه خودش نویسندس و خیلی خوب می نویسه اصن باحال نوشته هاش می خوام کم نیارم ازش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

پدرمن پدر من تویاریو یاور من

خواهرچ مهربونی قدرو منو میدونه بی عذرو بی بهونه قصه برام میخونهـ

حالا پدرمن پدرمن تو یاریو یاور من 

همین ب ذهنم رسید😞😐

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
2714
اخه خواهرم هم هست تو عکس همون در حد چند کلمه هم کافیه

عکسو بذار تابگم😁

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

هر چه قدر هم بزرگ شم یه گوشه از قلبم همیشه برای پدرم باقی میمونه...همونجایی که خاطرات کودکیم هنوز زنده ان.....

اینم دوست دارم:

پدرم گاه صدا میزندم شعر سپید

بس که آشفته و رنجور و به هم ریخته ام.....

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
پدرمن پدر من تویاریو یاور من خواهرچ مهربونی قدرو منو میدونه بی عذرو بی بهونه قصه برام میخونهـ حالا ...

بعد خواسی مادرت ناراحت نشه بنویس راسی مادر روزت موارکت (بالحن مونا ملکی😂)

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

من برا دل خودم اینجا میزارم😔

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃

و کسی نمیداند پدر خدای روی زمین است .... 😍

(من خودم اینو خیلی دوسسست دارم )

این نشد زندگی ، من بزرگ میشوم و تو پیر میشوی بایست بابا جانم بزار این لحظه ها را سالها زندگی کنیم ( اینم خوبه اما یه نمه غمناکه)

اینم خوبه:

هیچ چیز اندازه یک کوه شبیه پدر نیست😍

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2706