2726

اووووه شیش ماه من ۱۵ روز به عروسیم خونه کرایه کردم و چیدم جهاز برونم سه روز قبل عروسیم بود استرس نداشته باش

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا انقدر زود رهن کردی ؟؟؟؟ چیدن که زوده حالا من ۲ هفته به عروسی مونده چیدم 

منزل یکی از دوستای خیلی صمیمی شوهرمه و نوسازه انقدر مادرم فشار اورد زود رهن کردیم ...

اول کارگر بگیر کل خونه رو واست تمیز کنه، بعد از زدن پرده ها شروع کن، بعد فرش کن، بعد کل خونه، برا یخچال و ماشین ظرفشویی و لباسشویی هم حتمازنگ بزن نمایندگی بیاد نصب کنه،قاب عکس ها و ساعت وداخل کمد های لباس و میز آرایش هم بزار واسه اخرا، ی هفته آخرهم خوراکی ها رو بخر ویخچال و فریزر و پرکن ،قند و شکر ،حبوباتو....

مبارکت باشه عزیزم

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕

من دو روز قبل از عروسی جهاز چیدم

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
چرا انقدر زود رهن کردی ؟؟؟؟ چیدن که زوده حالا من ۲ هفته به عروسی مونده چیدم 

من خیلی ذوق داشتم ،دوماه قبل چیدم ولی تا شب عروسی طول کشید، خوشبحالت دوهفته ای ،حتما کمک زیاد داشتی،من فقط خودم بودمو ،ی کمک و مامان و خواهرم

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
من خیلی ذوق داشتم ،دوماه قبل چیدم ولی تا شب عروسی طول کشید، خوشبحالت دوهفته ای ،حتما کمک زیاد داشتی، ...

نه بابا من فقط منو مامانم بودیم هیچکس نبود کمک کنه که . ولی اخه شوهرم تو اون خونه داشت زندگی میکرد منم واسه اینکه کثیف نکنه خراب نکنه یه هفته یا دو هفته به عروسی چیدم😈

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟مامانم مدام میزنه تو سرم میگه دیره ...عجله عجله باید کار کنیم ...هنوز وسایل نخریدم 4 تا ...

وسیله هایی که باید بخریو زودتر بگیر چون قیمتا هر روز داره بالا میره من خودم چون این روزا درگیر خرید سیسمونی هستم هر جا میرم میگن افزایش قیمت خورده جنسا. خونه رو هم که رهن کردی ببر بذار اونجا فوقش یه ماه قبل عروسیت برو بچین کلا

2706