1421
1389

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1432
چرا انقدر زود رهن کردی ؟؟؟؟ چیدن که زوده حالا من ۲ هفته به عروسی مونده چیدم 

منزل یکی از دوستای خیلی صمیمی شوهرمه و نوسازه انقدر مادرم فشار اورد زود رهن کردیم ...

اول کارگر بگیر کل خونه رو واست تمیز کنه، بعد از زدن پرده ها شروع کن، بعد فرش کن، بعد کل خونه، برا یخچال و ماشین ظرفشویی و لباسشویی هم حتمازنگ بزن نمایندگی بیاد نصب کنه،قاب عکس ها و ساعت وداخل کمد های لباس و میز آرایش هم بزار واسه اخرا، ی هفته آخرهم خوراکی ها رو بخر ویخچال و فریزر و پرکن ،قند و شکر ،حبوباتو....

مبارکت باشه عزیزم

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
چرا انقدر زود رهن کردی ؟؟؟؟ چیدن که زوده حالا من ۲ هفته به عروسی مونده چیدم 

من خیلی ذوق داشتم ،دوماه قبل چیدم ولی تا شب عروسی طول کشید، خوشبحالت دوهفته ای ،حتما کمک زیاد داشتی،من فقط خودم بودمو ،ی کمک و مامان و خواهرم

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
1394
من خیلی ذوق داشتم ،دوماه قبل چیدم ولی تا شب عروسی طول کشید، خوشبحالت دوهفته ای ،حتما کمک زیاد داشتی، ...

نه بابا من فقط منو مامانم بودیم هیچکس نبود کمک کنه که . ولی اخه شوهرم تو اون خونه داشت زندگی میکرد منم واسه اینکه کثیف نکنه خراب نکنه یه هفته یا دو هفته به عروسی چیدم😈

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟مامانم مدام میزنه تو سرم میگه دیره ...عجله عجله باید کار کنیم ...هنوز وسایل نخریدم 4 تا ...

وسیله هایی که باید بخریو زودتر بگیر چون قیمتا هر روز داره بالا میره من خودم چون این روزا درگیر خرید سیسمونی هستم هر جا میرم میگن افزایش قیمت خورده جنسا. خونه رو هم که رهن کردی ببر بذار اونجا فوقش یه ماه قبل عروسیت برو بچین کلا

1427
فقط خونه رهن کردیم و جا گرفتیم باسه مراسم دیگه هیچ کاری نکردیم هنوز 😞

🤔 بعد فکر چیدمانی؟؟؟ دختر پاشو برو اتلیه ارایشگاه لباس عروس اگه میخوای بدوزی بده بدوزه بعد اخرش بچین😂