2726
یاز رو سرخ کن مرغ رو بچین روشون بعد یکم ابلیمو بریز و ادویه بزن بعدم اگه دوس داری رب بزن اگرم دوس ند ...

اگه هل هم بریزی ک دیگه معرکه میشه

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊

مشکل تو نیست مشکل همه طده.مرغ های الان مزه ندارن.بی مزن.بو میدن

هر کاری کنی مثل سابق نمیشه طعمشون.مشکل همه شده الان.

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مرغ و پیاز را بزار یکم تو اب بپزه یعد سرخ کن و با یکم سیر و کرفس و فلفل دلمه ای چرخ شده و ادویه و رب گوجه و کمی زعفران و ابلیمو بزار بپزه!!! اگه هم دوست داشتی میتونی در حد دو سه تا حلقه هویج و فلفل دلمه ای پاش بریزی 

میشه برام دعا کنید!؟😔

شما یه پیاز بزرگ خلالی نازک کن ویکم تفت بده

دوسه تاحبه سیر تفت بده

مرغوبین پیازتفت بده

دوتاگوجه ویه هویج روش خردکن

وبانمک وفلفل وزردچوبه درشوبذاربپزه

اصلاآب اضافه نکن

عاااااالی میشه

فقط بایدباشعله کم ۵ساعتی بپزه

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
2728

اول بذار مرغت با نمکم و هویج بجوشه 5 دقیقه ابشو و اون هویجه رو بنداز دور چون هورمونا رو جذب کرده 

بعدش کف ماهیتابه ت پیاز  و فلفل دلمه ریز کن بریز با ادویه یه دور هم بزن ک روغنی بشه فقط (الو هم اگ میخوای بریز)بعد مرغتو بچین روی پیازا و در قابلمه رو محکمه محکم ببند تا اب مرغ در بیاد یکی دوساعت با اب خودش پخته بشه بعدشم ک دیدی ابش یه ذره کم مونده رب سرخ کن بریز روش با ادویه و ابغوره باز درقابلمه رو بذار دم بکشه با شعله کم 

عالیه و ضمنا بوی فلفل دلمه ای هم میگیره اینجوری

ممنونم از همگی من چقدر بی سلیقه بودم هههه😂😂😂😂😆.بانوان باسلیقه شمایید بقیه اداتون درمیان .یبار با ماست پختم خون مردگی هاش در  امد بیرن باید آبشو میریختم دور دوباره میپختم کلا خون مردگی نمیموند 

من ک اول با پیازو هویج میذارم میجوشه یکم نیم پذ شد ابشو میریزم دور با همه مخلفات فقط مرغو برمیدارم 

بعد مرغو یکم تفت میدم سرخ شه طلایی شه تقریبا 

بعد پیازو هویج و فلفل دلمه و الو اضافه میکنم بهش 

سوا سس درست میکنم با هرادویه ک دوست دارم میدم روش وقتی ک پخت اخر سر ی پیاز کوچیک ریز رنده میکنم با زرد چوبه و رب تفت میدم میریزم رو مرغا 

خیلی خوشمزه میشه اینجوری همه تعریف میکنن🤗

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

من اول مرغ میزارم تو روغن یکم ک سرخ شد ورنگش تغییر کرد.سیر و پیاز و فلفل دلمه ای خرد شده رو میریزم .بعد یه قاشق و نصفه رب میریزم ولی هم نمیزنم ادویه مرغ .فلفل دارچین و ادویه ابگوشت و نمک میزنم .بعد همه رو هم میزنم آب میریزم  .عالی میشه مرغام همیشه

عزیزم اول یک پیاز بزرگ رنده ریز کن بعد مرغ رو بزار روش هیچی هم نریز حتی نمک و روغن بعد بزار دوساعت شایدم بیشتر باهم بپزنن زیرشم کم کن پیازخودش اب میندازه بعدش خوب که پخته شد تو ماهیتابه یکم روغن بریز این مرغ رو بردارسرخش کن بعد که سرخ شد رب هم بزن تاسرخ شه بعدم ادویه بعدم بزارتو قابلمه اولی درشم ببند بعد 

حرفای دشمنت رو خوب گوش کن اون ایرادات تو رو خوب میدونه !!!!!!
پودر انبه از عطاری بگیرم دارن ؟

اره منم از عطاری گرفتم

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀

من این جور مرغ درست میکنم عالی میشه همیشه تو مهمونیام تعریف میکنن

اول تیکه های مرغ رو با کره زعفرون و کمی نمک تفت میدم تا طلایی بشه

بعد پیاز خوب ریز خرد میکنم تفت میدم تا طلایی بشه وفلفل دلمه و هویج رواضافه میکنم  بهش زردچوبه وفلفل سیاه وقرمز میزنم ودر آخر رب خوب تفتشون میدم تا بوی خامی رب گرفته بشه و کمی زعفران بهش اضافه میکنم 

تیکه های مرغم رو داخل مایتابه میچینم من مرغ هارو روهم نمیزارم ،بعدش سس رو میریزم روشون واب میریزم آب نباید زیاد باشه که تیکه های مرغ داخلش شناور بشه بعد یک ساعتم آمادست

خدایا دوست دارم💚
2706