2703
2553

سلام هر روشی بکار ببرم مرغا خیلی بی طعمن اصلا انگار لاستیک مزه داره این نداره 

خون مردگی چیه?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مرغ رو قبلش با پیازو آب  بزار بجوشه درحد ده دقیقه تا آشغالای مرغ بیان بیرون و خالی کن و دوباره آب بریز و ادویه و بزار بپزه با زعفران عالی میشه شب میپزم حتمااا

محجبه باش بانو بگذار در بزنند و پشت در بمانند   

خون مردگی! مرغ رو با پیاز و دارچین و زنجبیل و نمک و فلفل قرمز و زعفرون خوب سرخ کن ،ی دونه سیر یا پودر سیر هم بریز ،خوب ک سرخ شد دوتا دونه هل بنداز ی لیوان آب و رب بزار بپزه،در آخر دونه های هل رو بردار ،سیب زمینی و هویج سرخ کن تزیین کن ،نوش جان

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
2714

اول مرغ با اب بزار بجوشه یه قل که زد ابشو بریز دور ،دوباره اب بریز با پیاز وکمی زردچوبه بزار نیم بپز بشه ،بعد حسابی سرخ کن بعد رب تفت بده بریز تو آب مرغ،ومرغ تو سس بچین وشعله رو کم کن تا جابیفته ودرآخر کمی پودر گلپر وآبنارنج بریز،عالی میشه

❤️لایکم نکن مهربون❤️  

من اول میذارم مرغم با یکم پودر انبه و نمک دارچین و فلفل پودر سیر وزعفران ابپز بشه یکم که پخت توروغن سرخش میکنم خوب میشه یبار دیگه هم وقتی ابپز شد تو همین اوذدیه ها غلطوندم بعد سرخ کردم اون عالی شد

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀

هیچی اندازه ی پودر هل و هویج بوی زخم مرغو نمیگیره 

من واسه مرغ یه دونه پیاز گنده رو حلقه ای خرد میکنم یه قاشق رب زردچوبه پودر هل یه کم و دوتا هویج و زعفرون و یه تیکه ی کوچیک فلفل دلمه ای و نمک همه رو خام خام قاطی پاتی میکنم یه استکانم آب جوش بهش اضافه میکنم یه سس خیلی خوشبویی میشه بعد مرغارو میچینم کف قابلمه و از این سس همه جاشو آغشته میکنم بعد میذارم دم بکشه خوشمزه اس

یاز رو سرخ کن مرغ رو بچین روشون بعد یکم ابلیمو بریز و ادویه بزن بعدم اگه دوس داری رب بزن اگرم دوس ندادی نزن(من بدون رب درست میکنم)

الو و هویج و قارچ اگه دوس داری بریز

اب بریز بزار بپزه و ب لعاب بیاد

اخر سر یکی دوتا سیر رنده کن و زعفرون دم کرده بریز بزار پنج تا ده دیقه دیگه بپزه

عالی میشه ها

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
2706