2737
2734
الانم بعد یک سال و نیم ک عروسی کردیم و حدود ۳ سال عقد  دوتا بچه داریم خخخخخخ این ک چیزی نیس ...

چجوري تو يكسال و نيم دوتا بچه دارين😂

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخی 😍😍😍😍😍😍😃😃😃😃

خیلی فان اصلا شوهرم 😂😂😂آبروم جلوی بابام رفت روم نمیشد سرم بیارم بالا 😂😂حال هی تو گوشم میگفت عیب نداره عزیزم و.. که جایز نیست بگم 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2731
عکس خودتو بده خب 🤨

خودمم همینم 😂😂😂کلا امکان آشنا زیاده 😂😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
چه باشگاهی بودین ک مختلط بوده

باشگاه سنگنوردي البته فقط وقتي ميرفتيم توي كوه و طبيعت تمرين  مختلط بوديم 

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
اره دیگ من اومد خاستگاریم شوهرم.بار اول ک رفتیم بیرون گفتم شمارتونو بدین😁 الانم با اینکه همش ب روم ...

میتونستی جور دیگه به شماره دادنش برسی بدون اینکه انقد مستقیم بگی

2738
😂😂😂دوست ازدواجی بودیم. یه هفته که دوست بودیم رفتن مسافرت شمال یه هفته بعد اومد. تو مسافرت میگفت د ...

😍😍😍😍😍😍

همیشه این روزای بعد مسافرت ادمو از راه بدر میکنه

😂😂😂😂 همون سن بالاها اینطوری ان شوهر منم ۲۹ سالش بود اصلا اجازه نداد کسی باهامون بیاد همه جارو خو ...

شوهر منم ۲۸ سالش بود ولی اصلا دست بهم نزد فقط روزی که اومد خونمون قباله رو بگیره با انگشت زد سر دماغم

من هم دستش گرفتم هم روزی ک رفته بودیم خونشون گفتم بیاین بریم؟ تو اتاق حرف بزنیم🤣🤣🤣البته با چشم  و ابرو

نفهمید جاری اولیم بلند گفت میگه باید باهم حرف بزنید 

شوهر منم ۲۸ سالش بود ولی اصلا دست بهم نزد فقط روزی که اومد خونمون قباله رو بگیره با انگشت زد سر دماغ ...

وای 😃😃😃😃😃😃😃

حاج خانوم تکرار غریبانه روزهایت بدون حاج اقا چگونه گذشت...
2706