2726
عنوان

سقط در هفته چهارم

887 بازدید | 13 پست

سلام دوستان من آزمایش بتای اولم بین 5 تا 25 بود بعد از دوروز شد 75 و سومی بعد دوروز شد 80 حالا دکتر بهم گف ضعیفه داره سقط میشه . نه خونریزی نه درد و نه لکه بینی هیچ کدوم و ندارم؟ کسی میتونه راهنماییم کنه؟؟

تعداد رای : 4
نظرسنجی
1
3
75%
2
1
25%

نمیدونم 😣

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سونو گرافی الان هیچی نشون نمیده خانمم هفته های ۴ تا ۵ فقط با بتا تسخیص میدن روند بارداری رو 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

ببخشید دکترت زر زده ☺️☺️☺️☺️

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

من روزی که ازمایشم مثبت شد رفتم دکتر گفتم تکرار کنم بعده ۴۸ ساعت؟؟؟؟ دکتر می خواست سرمو بکنه گفت کی به شماها یاد داده زرت زرت تبتر بتا برای من چک می کنید؟؟؟؟ مثبت مثبته برو اگه لکه دیدی بیا در غیر این صورت ۸ هفته برو قلب 

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

اگر روند رو به افزایشی داشت یعنی هر ۴۸ ساعت دو برابر یعنی بارداری طبیعی ولی نه اگه تو ۴۸ ساعت ۵تا میره بالا یعنی مشکلی هست...بازم استراحت کنین ان شاالله که مشکلی نباشه و بتاتون زیادتر شه...

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........