2737
2734
عنوان

میخوام بچمو سقط کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 6566 بازدید | 139 پست
واقعا پس چرا تهران اینهمه سخت میگیرن 

نه من سه ماه پیش رفتم ازمایش دادم گریه میکردم خود خانمه گفت عزیزم اگه میخوای قرص بدم چند روز دیگه پریود میشی هلال احمر هم میده 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اونی که درس دین میده دلش به حالش مادر و بچه میسوزه بله با یه آمپول بچه میفته و به قول اسی راحت میشه ...

این دنیای بچه و شرایط وحشتناک پیش روش رو رهاکردین 

چسبیدین به اون دنیا دوست عزیز

😢😢
این دنیای بچه و شرایط وحشتناک پیش روش رو رهاکردین  چسبیدین به اون دنیا دوست عزیز

چه رک و صریییح...ممنون 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2738

اگ ب طلاق فک میکنید چطوری بچه درست کردین بدون جلوگیری😕

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃
عزیزم چن وقتشه؟؟شاید قلبش تشکیل شده.گناهه.درسته بچت کوچکه کاش از اول خوب جلوگیری میکردی.سعی کن نگه د ...

سلام عزیزم خوبی نینیت چطوره چن ماهته گلم  هنوز مطمین نیستم صبح یه هاله ی خیلیییی کم که فقط زیر نور معلوم میشد دیدم به پریودمم مونده هنوز نمیدونم که فقط چند روزه خسته ام و بی حال سردردم دارم

هشدار!که آرامش مارا نخراشي

خدایا چرا اخه😭😭😭

به یکی بدون مسگل نمیدی 

به یکی هم این طوری

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
سلام عزیزم خوبی نینیت چطوره چن ماهته گلم  هنوز مطمین نیستم صبح یه هاله ی خیلیییی کم که فقط زیر ...

فدات.۴روز دیگه میرم ۴ماه.دیروز سونو غربالگری دادم احتمال دختر داد.مطمنم دختره.فقط سالم بیاد بغلم واسم کافیه.عزیزم چن روز وقتت مونده؟؟

2706