2733
2734
عنوان

میخوام بچمو سقط کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 6566 بازدید | 139 پست
1 درصد خودتو بذار جای اون بچه یکی بخواد حق حیاتت ازت بگیره ..تو یه آدم بالغی اون یه بچه معصوم و بی گ ...

به دنیا بیادو بچه ی طلاق بشه و هزار مشکل دیگه و بعدا آرزوی مرگ کنه خوبه؟

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 

انقدبیسوادی که چیزی به اسم جلوگیری نمیدونی چیه؟؟حتماناخواسته بوده این کلمه اسمشونیارکه مسخرست کسی که نزدیکی میکنه بدونه جلوگیری احتمال داره حامله باشه پس بشین بزرگش کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر نمیشناسم خب هزینه اش چقدر مبشه تقریبا

اینهمه دکتر مامایی هست یه بنده خدایی رفت دکتره بهش آمپول داد زد افتاد بچه

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 
2731
جالبه بدونین توی کشورای خارجی زنان و حتی مردان هرروز دارن در راستای قانونی شدن سقط تلاش میکنن   ...

واقعا متاسفام ب اين طرز فكرتون

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
1 درصد خودتو بذار جای اون بچه یکی بخواد حق حیاتت ازت بگیره ..تو یه آدم بالغی اون یه بچه معصوم و بی گ ...

عزیزم این بنظرم منطقی نیست اصلا ببخشید

من مادر رو از یه جنین مهمتر میدونم و این موضوع کاملا به شرایط مادر بستگی داره

در ضمن من نه تاییدش کردم نه رد. گفتم باید با کسایی مشورت کنه که بتونن واقع بینانه بهش کمک کنن

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2738
خب با جلوگیری بوده عزیزم با کاندم مگه میشه جلوگیری نداشته باشم

الهی،ان شتالله ب حق این ماه عزیزمشکلاتت حل بشه خانمی

سیمامامان امیرعلی وهلیامامان دایان بهم درخواست دوستی بدید...کاربرقبلیم بهار
همینه دیگه سقـط نکنن آخرش ببرن بزارسره خیابون والابلاسقط گناه نیست 

استغفرالله خانمی قسم نخور 

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه.... 

از این تاپیکاست که هیچکس رو درک نمیکنم!نه اونیکه میدونه شوهر و زندگیش داغونه و جلوگیری سفت و سخت نداره!نه اونیکه میدونه دیگه کاریه که شده و الان سرزنش فایده نداره!نه اونیکه خیلی راحت حکم قتل واسه یه موجود زنده میده و راهنمایی میکنه!نه اونیکه شرایط زندگی طرف رو نمیدونه و میخواد درس دین و اخلاق بده!در نتیجه میشینم یه گوشه نگاه میکنم  

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2706