2410
2553
عنوان

میخوام بچمو سقط کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 6560 بازدید | 139 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
بااین همه حجم مشکلات چجوری رابطه دارید خب،چرا حواستون جمع نیست که حالا بخایند سقط کنید،خیلی بی مسئول ...

دقیقا

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

برو ب خانه بهداشت بگو ک بچم کوچیکه حامله شدم

شنیدم ی قرص پودر میکنن میریزن رو واژن ب خونریزی میوفتی نمیدونم اسم قرصشو😭

خو چرا جلوگیری نداشتی😫

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
هرچی که به صلاحته  عاقلانه تصمیم بگیر ببین نگه داشتنش بیشتر ضرر داره یا سقطش الان نباید اینجا ...

1 درصد خودتو بذار جای اون بچه یکی بخواد حق حیاتت ازت بگیره ..تو یه آدم بالغی اون یه بچه معصوم و بی گناه  وقتی خودت اجازه نمیدی حق حیاتت کسی بگیره پس کمک نکن حق حیات کسی گرفته شه

اگه مشکلی داشتین وامکان موندنتون 20درصدبوده چراگذاشتین بچه داربشین اگه محبت بینتون نیست، نزدیکی وبچه دارشدن ازکجااومده!!! این بچه ای که الان تودلتونه هدیه ی خداست ومطمین باش بی حکمت نیست... شایدازروزی وبرکت این بچه، زندگیتون سروسامون میگیره... خیلی گناه داره 

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه.... 

جالبه بدونین توی کشورای خارجی زنان و حتی مردان هرروز دارن در راستای قانونی شدن سقط تلاش میکنن  این یه موضوع احساساتی نیست. هر بچه ای که قراره دنیا بیاد باید شرایط از هر نظر برای خانوادش مهیا باشه

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2706