1421
1363
عنوان

میخوام بچمو سقط کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1586 بازدید | 118 پست
عزیزم چن وقتشه؟؟شاید قلبش تشکیل شده.گناهه.درسته بچت کوچکه کاش از اول خوب جلوگیری میکردی.سعی کن نگه د ...

سلام عزیزم خوبی نینیت چطوره چن ماهته گلم  هنوز مطمین نیستم صبح یه هاله ی خیلیییی کم که فقط زیر نور معلوم میشد دیدم به پریودمم مونده هنوز نمیدونم که فقط چند روزه خسته ام و بی حال سردردم دارم

هشدار!که آرامش مارا نخراشي

خدایا چرا اخه😭😭😭

به یکی بدون مسگل نمیدی 

به یکی هم این طوری

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔

خانماچرااینقدسرزنش میکنین یعنی چی چرارابطه داری ؟

دارن باهم زندگی میککنن دیگه

برایتان اینگونه آرزومیکنم؛آن زمان که درمحشرخدابگویدکه چه داشتی؟حسینسربلندکندوبگوید حساب شد!مهمانمن است....

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

سلام عزیزم خوبی نینیت چطوره چن ماهته گلم  هنوز مطمین نیستم صبح یه هاله ی خیلیییی کم که فقط زیر ...

فدات.۴روز دیگه میرم ۴ماه.دیروز سونو غربالگری دادم احتمال دختر داد.مطمنم دختره.فقط سالم بیاد بغلم واسم کافیه.عزیزم چن روز وقتت مونده؟؟

1432

کاش بشه که نگهش داری البته خ خ زود باردار شدی اخه.همکار من فلکه اول تهرانپارس رفت براش ۸ هفته رو سقط کردن نزدیک ۳ تومن داد ساکشن کرد

دختر نازنینم جای تو بهشت بود نه زمینی که آدمهاش قدردان تو نبودند  همیشه دلتنگ داشتنت و به آغوش کشیدنت خواهم بود. خدایا مواظب فرشته ام باش.‌پسر خوشگلم بیصبرانه منتظر در آغوش کشیدنت هستم آرامش دلم را مدیون توام عزیزم
مگه میشه با وحود پیشگیری با کاندوم حامله شد یعنی جی ؟؟

اره کاندوم پاره

برایتان اینگونه آرزومیکنم؛آن زمان که درمحشرخدابگویدکه چه داشتی؟حسینسربلندکندوبگوید حساب شد!مهمانمن است....
من که الان ۳سال اینطوری جلوگیری دارم برام پیش نیومده 

ولی واسه من پیش اومده فقط خدا رحم کرده که 😓

1394
فدات.۴روز دیگه میرم ۴ماه.دیروز سونو غربالگری دادم احتمال دختر داد.مطمنم دختره.فقط سالم بیاد بغلم واس ...

ایشالا که یه دختر ناز خدا نصیبت میکنه دقیق نمیدونم یه هفته اینا موندع 

هشدار!که آرامش مارا نخراشي
بالاخره کسی دکتری نمیشناسه تو رو خدا اگه میشناسید معرفی کنید

فلکه اول تهرانپارس یه ماما هست انگار میگفتن بالای بانک‌رفاه هست میخوای فردا دقیقشو برات بپرسم مشکلی هم پیش نیومد براش. 

دختر نازنینم جای تو بهشت بود نه زمینی که آدمهاش قدردان تو نبودند  همیشه دلتنگ داشتنت و به آغوش کشیدنت خواهم بود. خدایا مواظب فرشته ام باش.‌پسر خوشگلم بیصبرانه منتظر در آغوش کشیدنت هستم آرامش دلم را مدیون توام عزیزم
1403
اونم ناخواسته بوده 

اره دوتا بچه کوچک پشت سرهم با فاصله یک سال و دوماه داره

چکار کردی؟چه تصمیمی گرفتی؟من بخاطر سقط شدن ناخواسته دخترم الان ۸ ماهه اشک میریزم ولی خب شرایط زندگی هرکسی فرق داره نمیشه ندونسته نظر داد انشالله بهترین تصمیم رو بگیری خدا خودش کمکت کنه