1147
1267
عنوان

میخوام بچمو سقط کنم

1539 بازدید | 118 پست

من قبلا داستان زندگیمو نوشتم و شاید بعضیاتون منو بشناسید یه دختر چهار ماهه دارم و الان فهمیدم بازم باردار هستم با شوهرم مشکلاتمون زیاده وحتی موندن تو این زندگی هم بیست درصده همش حرف طلاق و جدایی تو زندگیمون هست جونشم در میاد خرج بچمون و بده حتی بره دکتر رفتناش هم غر غر میکنه خودمم از وقتی زایمان کردم بدنم خیلی ضعیف شده بعضی شبها هم نمیتونم از دردش بخوابم تو رو خدا اگه دکتری سراغ دارین بگین هنوز به شوهرم نگفتم ولی مطمینم میگه سقطش کن چیکار کنم اه 

هشدار!که آرامش مارا نخراشي

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

کدوم شهر بگو اگر نزدیک هستی میتونم کمکت کنم چن هفتته؟

دنیــــــا جای بــــدی نبود ما بد اقبــال بودیم در بدترین نقطه از جـــهان وبدترین بــرهه از زمان متــولد شدیم... ماتاوان گناهـی را پس دادیم; که در ان هیچ نقشی نداشتیم... ما برای بردن نیامده بودیم.... دیگران لذتش را بردند،وماعذابش راکشیدیم.... تا زبان به شکایت گشودیم مارا از جهنم ترساندند...واقعا نمیفهمم مگربالاتر از سیاهی رنگ دیگری هم هست؟؟؟          
1258

چطوری رابطه داری با یه همچین مردی که حامله ام میشی!!!!!!

همون اولی هم زیاده چرا با بی فکری هی آدم بیگناه میارید تو زندگیه داغون؟!!

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های گل و مهربون،دوستای عزیزم برای سلامتی نی نیم یک صلوات میفرستید؟ممنونتونم😘
8

هرچی که به صلاحته 

عاقلانه تصمیم بگیر ببین نگه داشتنش بیشتر ضرر داره یا سقطش

الان نباید اینجا میپرسیدی. فرهنگش جا نیفتاده هنوز

99 درصد میگن سقط نکن

یه عده هم میگن خدا بچه رو به کی میده

این سوالو باید از کسایی بپرسی که راجع بهش گارد نداشته باشن منطقی حرف بزنن نه احساساتی

⚠️ هشدار این امضا حاوی مطالب مهمی میباشد⚠️ دوست عزیز اگر من در تاپیکی کامنتی میدم دو حالت داره یا بر اساس اطلاعات و مطالعاتمه که در این صورت شما حق نداری کامنتم رو نقد کنی مگر اینکه اطلاعاتت از من بیشتر باشه و من ازت یاد بگیرم. یا نظر شخصی منه که اینو دیگه اصلا نباید باهاش مخالفت کنی چون این صرفاااا نظر منه و برای من قابل احترامه ممکنه برای شما نباشه اما این مخالفت رو پیش خودت نگه دار چون من علاقه ای به دونستن نظر شما ندارم😇دوست جان اینجا شما تنها اطلاعاتت از یه کاربر همون چيزای محدودیته که خودش خواسته شما بدونی! نه بیشتر... پس به هیچ وجه حق قضاوتش رو نداری... قضاوت برای کسیه که همه چیز رو بدونه و مسلما شما اون شخص نیستی😉 اگر یه جایی بهم توهین کردی و منو رنجوندی و من بعدا دوباره توی یه تاپیک دیگه هم کلام شدم اسکل نیستم فقط کاربری یادم رفته😐چرا فکر میکنی روشنفکری فحشه و میتونی ازش برای تحقیر استفاده کنی؟ با داشتن کمی سواد میشه فهمید روشنفکری یعنی چی و کجا باید ازش استفاده بشه و بار تحقیری نداره😏اوکی من روشنفکرم و بهش افتخار میکنم ببینم تو با تاریک فکریت کجای دنیارو میگیری🙌🏻😂دیگه عرضی نیست قوربونت فدات بوس بوس ستاره بچینی🙌🏻😂😇🥰

حيف اون بچه خدايا چرا بچه بكساي ميدي ك بفكر سقطن

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی …احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم ميشه واسه سالم بدنيا اومدن تو دليم يه صلوات مهمونم كنين😍❤️

بااین همه حجم مشکلات چجوری رابطه دارید خب،چرا حواستون جمع نیست که حالا بخایند سقط کنید،خیلی بی مسئولیت هسیند

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش
1226
1252