1428
1389

اگه درد ودل کنم کسی گوش میکنه😭

دوستان بنده یک بانوی آذرماهی هستم.درضمن اسمم ملیحس و اسم پروفایلم همون مَلی خودمونه لطفا سوال نفرمایید آقایی یا خانم.

بکن  

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1390

بچه ها من احساس اضافه بودن دارم.حس میکنم واسه هیچکس مهم نیستم

دوستان بنده یک بانوی آذرماهی هستم.درضمن اسمم ملیحس و اسم پروفایلم همون مَلی خودمونه لطفا سوال نفرمایید آقایی یا خانم.
1394
بچه ها من احساس اضافه بودن دارم.حس میکنم واسه هیچکس مهم نیستم

توی خونواده ی خودم کلا بخوام بگم بابام که خیلی پسردوست و اصلا نه من نه خواهرم واسش ارزش و جایگاه خاصی نداریم.مامانمم که نمیگم کم‌لطفی بهم نکرده اتفاقا خیلی هم بهم ارزش و بها داده اما احساس میکنم خواهرم بیشتر اهمیت داره توی زندگیش

مجردی؟جنسیت؟سن؟

آره مجردم.خانم ۱۹

توی خونواده ی خودم کلا بخوام بگم بابام که خیلی پسردوست و اصلا نه من نه خواهرم واسش ارزش و جایگاه خاص ...

و میخوام اینو بگم با هرکس دوست میشم منو فقط واسه غماشو دردودلش میخواد و اصلا سراغی از من نمیگیره به طوری که احساس میکنم دیگه مهم نیستم واسش به عنوان یه دوست

خوب تو اکثر خانواده ها همین وضعیته. ناخودآگاه یکی از بچه ها برا آدم شیرین میشه. من با اینکه خیلی سرکش تر از خواهرمم اما پدرم منو خیلی بیشتر دوست داره. 

اونم بلاخره خواهر توهه تو ک نباید به اون حسادت کنی

فقط 43 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
prove yourself to yourself not others
1387
خوب تو اکثر خانواده ها همین وضعیته. ناخودآگاه یکی از بچه ها برا آدم شیرین میشه. من با اینکه خیلی سرک ...

نه من هیچ حسادتی نمیکنم اما وقتی یه درخواستی از مامانم میکنم اولش قول میده ولی بعدش آنچنان بهش اهمیتی نمیده

خیلی هااینطوری فکرمیکنن ولی همیشه خودتو دوست داشته باش به خودت تلقین مثبت بده و همیشه شاد باش فکر و جوونیتو بابت فکرهای منفی هدر نده عزیزم😘

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی و خوب بودن تودلیم ی صلوات مهمونم میکنی🌸�🌺
خیلی هااینطوری فکرمیکنن ولی همیشه خودتو دوست داشته باش به خودت تلقین مثبت بده و همیشه شاد باش فکر و ...

چشم عزیزم حتما سعی میکنم