2733
2734
عنوان

بنظرتون بزارم گشنه بمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 57 پست
باید ادبم بشن بعضی وقتا

خوب من باهاش حرف میزنم و مشکلاتم را حل میکنم، حرف اون قدر می زنم تو موقعیت های مختلف تا حل بشه اون موضوع برام، با این چیزها دنبال ادب کردنش نیستم، خدا را شکر همیشه هم نتیجه گرفتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه همه زنا مثل تو بودن دنیا گلستان بود هیچ مرد بدی نبود

هی خواهر همه مشکل دارن ولی مرد خوب هم شرطه بخدا من انقد غر میزنم هیچی نمیگه یهو قاطی میکنم اخم میکنم هی میپرسه چته ناراحتی اما اون موقع که خونش به جوش بیاد دیگه تمومه اونشب بهم گفت تو خستم کردی میرم بیرون یکم دیر میام ناراحت میشی آخه قبلا اینطوری نبودم بعد زایمانم خیلی حساس شدم دوس دارم دربست در اختیارم باشه منم کلی قاطی کردم با این حرفشو آخرم دخترم گریه میکرد بلند شدم ازش گرفتم درو باز کردم گفتم خسته شدی بزن به چاک خدا رحم کرد نرفت آخه قبلنا میگفتم برو لباس میپوشید بره الکی بهانه میوردم یادش میرفت😁یا یهو میگفتم وای فلان جام درد گرفت اما از من به همه خانوما نصیحت موقع دعوا گریه نکنید توروخدا بخدا من یه قطره اشکمم نمیاد فقط اعصبانی میشم اما موقع آشتی زار زار گریه میکنم وقتی بغل میکنیم همو شوهرم میگه که تو وقتی دلت خیلی پر باشه گریه میکنی و واسه گریه هام ارزش میزاره

2728
کلا باید در دعوا و ناراحتی و کدورت هم یه قانون هایی بین زن و شوهر باشه، نباید همه چیز را بهم بریزیم

دقیقا مثل ما که قرار داریم هیچ موقع از هم قهر نخوابیم ۵سال ازدواج کردم چندشب پیش یه شب از هم جدا خوابیدیم چون واقعا بحثم سر یه موضوعی بود که نباید کوتاه میومدم صبح بلند شدم صبحانه آماده کردم امد سلام بهش ندادم 

اتفاقا درست کن.خوشمزه تر از همیشم درست کن.

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭
2738
من باشم چنان ادبش می کنم که ننه ش بیاد کف پامو ببوس تا پسرشو ببخشم

نتیجه گرفتید تا حالا از این روش؟!ما وقتی دعوا میکنیم قانون داریم، جلوی جمع و بچه ها نباید باشه، سر غذا نباید باشه، رابطه و بوس و محبت تعطیل نمیشه، جلوی پدر و مادر هامون بروز نمیدیم، در مورد همون اتفاق فقط حرف می‌زنیم نه اتفاقات و جریانات دیگه، رختخواب مون را جدا نمیکنیم، شام و ناهار با هم کنار سفره میخوریم، اگر جلوی بچه ها داد و هوار کردیم باید جلوی اونها از همدیگه عذرخواهی و دلجویی کنیم، سلام و خداحافظ و شب بخیر تعطیل نمیشه،طرفداری بیجا از خونواده ها ممنوعه، خرج و مخارج باید بده، شب تا هر وقت هم بشه باید حرف بزنیم و مشکل را حل کنیم، با ناراحتی و قهر کسی حق ندارد بخوابه، تازه بعد از دلجویی و رفع کدورت هر کسی که روز بعدش، اول زنگ بزنه به اون یکی ، شجاع تره و باید ازش تقدیر بشه و .....، اینا قانون های دعوا و کدورت تو خونه ماست، کدورت و دعوا هم زیاد شده بینمون، ولی خدا را شکر چون همسرم هم پایبنده به این قانون ها، زود حل شده 

اتفاقا خودتو با بهترین نهار پختن سرگرم کن

اونم یه نهار خوشمزه باتشکیلات تزئینات درست کن

برو یه دوش بگیر موهاتو خوشکل کن سفره رو براش بچین بعدشم برو جلو تی وی فیلمای عاشقانه ببین

بااین کارت نشون میدی کارش خیلی برات بی اهمیت بود که هردفعه بهت گفته برو خونه بابات توهم حرفشو جدی نگرفتی ونرفتی ...منظورم متوجه شدی😉

اصلام تو اشتی کردن پیش قدم نشو حتی اگرم مقصر خودت بودی حتی اگرم شده ماها طول بکشه عادتش بشه خودش بیاد جلو که دیگه الکی ناراحتی ایجاد نکنه

من هرروقت قهربودم وبرای شوهرم بهترین اشپزی رو کردم واونم شرمنده شده وزود اشتی کرده

خدایا حافظ عشقم عمادم دخملم رها باش ❤❤❤