2703
2553
عنوان

خانوما خيلي نگرانم لطفا تجربه دارهاي زايمان جواب بدين

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 95 پست
عزیزم اکتفا نکن به همین چند موردی که دور خودت دیدی منم طبیعی دور خودم دیدم که بعدش از شدت عفونت بخی ...

تو بیمارستان های خوب با دکترای کار بلد؟؟؟ 

یه وقتایی توی تنهایی هام خودمو بغل میکنم و میگم غصه نخور دیوونه من که باهاتم😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاء الله بحق خود آقا همه دوستان حاجت روا بشن و بچه ي منم صحيح و سالم طبيعي بياد🤲🏻 ممنونم عزيزم ...

ایشالله اسمش رو چی میخوای بذاری؟

پسر من که عکسش پروفایلمه کیانه

عزیزم اکتفا نکن به همین چند موردی که دور خودت دیدی منم طبیعی دور خودم دیدم که بعدش از شدت عفونت بخی ...

ممنون عزيزم

بلاخره هركدوم ي مشكلي داره

دكترم گفت اگه راه طبيعي نباشه برات خطرناكه و بهترين راه سزارينه

به هر حال خودمو سپردم دست خدا هرچي صلاحه خودش كمكم كنه

یا صاحب الزمان ادرکنی
2720
ایشالله اسمش رو چی میخوای بذاری؟ پسر من که عکسش پروفایلمه کیانه

هنوز تصميم نگرفتم

هرچي من ميگم شوهرم دوست نداره

هرچي اون ميگه من دوست ندارم😁

یا صاحب الزمان ادرکنی
نه شهرستان 

ناراحت نشیا ولی این بیمارستانا که کار رو میدن به دانشجو لااقل واسه زایمان خوب نیستن

فامیلمون ماماست میگه موقع زایمان ثانیه ها حیاتین دقیقا باید دکتر بدونه کی تیغ بزنه کی جون بچه در خطره

الکی نیست که؟؟؟؟؟

ناراحت نشیا ولی این بیمارستانا که کار رو میدن به دانشجو لااقل واسه زایمان خوب نیستن فامیلمون ماماست ...

واقعا انترن ها هيچي حاليشون نيست

بايد برن بيمارستان خصوصي و ماما و دكتر باشن كنارش

مگه الكيه

یا صاحب الزمان ادرکنی
2714

راهی یادت میدم که بدون اینکه اصلا احساس کنی بچه بچرخه.

یک پلاستیک پر یخ بکن.حالت ببعی،چهار دست وپا شو،که شکمت آویزون باشه.بعد یخ ها رو بزار زیر شکمت.جایی که تن وپاهای بچه هست.بچه سردش پیش و خودشو جمع می کنه و لُکه میشه.بعد می چرخه.چون تو کیسه آبه و سرش سنگین تره قِل پی خوره و می چرخه.به همین راحتی.شما حتی احساس نمی کنی داره می چرخه.

دفعه بعد که رفتی دکتر میبینی چرخیده

منتظر سابق هستم.یک شب فکنم نی نی یار با شوهرش دعواش شده بود،مدام تاپیک می ترکوند و کابری لغو می کرد.منم به خاطر یک پست چند کلمه ای که شاید یکم بوی سیاسی بودن می داد،لغو کاربری شدم.اونجا بود که جواب سوالمو گرفتم که می گفتم اینایی که لغو کاربری میشن مگه چکار می کنن و چی میگن....
راهی یادت میدم که بدون اینکه اصلا احساس کنی بچه بچرخه. یک پلاستیک پر یخ بکن.حالت ببعی،چهار دست وپا ...

واقعا خوبه؟؟؟

ضرر نداشته باشه

یا صاحب الزمان ادرکنی
از زایمان طبیعی میترسم. کلا ادم ترسویی هستم تو این زمینه ها. امپول که میبینم سکته میکنم. میخوام بهوش ...

اي بابا

هركسي ي ترسي داره

حالا من از اتاق عمل ميترسم شديد

یا صاحب الزمان ادرکنی
2706