2410
2553
عنوان

خانوما خيلي نگرانم لطفا تجربه دارهاي زايمان جواب بدين

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 95 پست
كي گفته طبيعي تا نيم ساعت درد داري ؟؟ من بخاطر بخيه هام تا ٤٠ روز نميتونستم بشينم حتي.

والا اطرافيانم ميگن

يكيش مامانم 

چهارتا طبيعي داشته

یا صاحب الزمان ادرکنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

كي گفته طبيعي تا نيم ساعت درد داري ؟؟ من بخاطر بخيه هام تا ٤٠ روز نميتونستم بشينم حتي.

چجوری اخه من جاریم ۵ماهه پیش زایمان کرد سزارین ماه ۹همش تموم شده بود دوهفته گذشته بود درد نداشت..بعده ۱۰روز بخیه هاشو کشید دیگه راحت همه کارمیکرد دردهم میگفت نداره

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2720
واي ترخدا دعا كن منم زايمانم طبيعي باشه سزارين آدم رو پير ميكنه چند مورد ديدم كه ميگم اما نديدم ك ...

خودت رو برای طبیعی اماده کن. کلی پیاده روی کن حتما و ورزشای مخصوص انجام بده پله بالا پایین برو

و حتما مامای خصوصی بگیر

عذاهای مقویم بخور که جون داشته باشی

ان شاءالله که بی مشکل طبیعی زایمان میکنی

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام   
خودت رو برای طبیعی اماده کن. کلی پیاده روی کن حتما و ورزشای مخصوص انجام بده پله بالا پایین برو و حت ...

دكترم خيلي خوب و معروفه

ديروز نااميدم كرد و گفت پياده روي تاثيري نداره و بايد منتظر باشي بچه ات خودش بچرخه 😩😩

یا صاحب الزمان ادرکنی
بچه منم تا آخرای هشتم بریچ بود.ولی یهو چرخید.و زایمان کردم.با این که دردم زیاد بود چون لگنام تنگ بود ...

طبیعی زایمان کردی؟دردش چجوری بود؟بخیه زیاد خورد؟

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2714
دكترم خيلي خوب و معروفه ديروز نااميدم كرد و گفت پياده روي تاثيري نداره و بايد منتظر باشي بچه ات خود ...

به هرچی فکر کنی همون میشه اینو باید از ته قلبت باور کنی جادوی ذهن رو دست کم نگیر

امید داشته باش

ما هم دعات میکنیم🤗

یه وقتایی توی تنهایی هام خودمو بغل میکنم و میگم غصه نخور دیوونه من که باهاتم😌
دكترم خيلي خوب و معروفه ديروز نااميدم كرد و گفت پياده روي تاثيري نداره و بايد منتظر باشي بچه ات خود ...

بابا هنوز به هفته ۳۰ نرسیدی! زایمان از هفته ۳۶ به بعده تازه اونم اگه زایمان زودرس بشی وگرنه از هفته ۳۸ و ۳۹ معمولا دردا میان. تا هفته ۴۰ هم جا داری.

نترس بابا

حرف دکترا رو هم زیاد باور نکن

خدا که نیستن بگن میشه یا نمیشه

اگر چرخید طبیعیی میزایی اگرم نشد سز

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام   
به هرچی فکر کنی همون میشه اینو باید از ته قلبت باور کنی جادوی ذهنرو دست کم نگیر امید داشته باش ما ...

ممنونم عزيزم

فقط دعام كنين

من خودمو براي درد و سختي طبيعي آماده كردم اما سزارين نه😭

یا صاحب الزمان ادرکنی
واي ترخدا دعا كن منم زايمانم طبيعي باشه سزارين آدم رو پير ميكنه چند مورد ديدم كه ميگم اما نديدم ك ...

عزیزم اکتفا نکن به همین چند موردی که دور خودت دیدی

منم طبیعی دور خودم دیدم که بعدش از شدت عفونت بخیه ها تا چند وقت تحت نظر دکتر بودن

یا زایمانای طبیعی زورکی که منجر شده بچه فلج مغزی بدنیا بیاد

یا یکی که بزور دست انترن ها بچه اش دستش شکسته شده موقع زایمان

تو هر زایمان بالاخره یسری معایب و مزایا داره

اتفاقا من طبیعی برام کابوس بود 

من به دکترم زیرمیزی دادم که سزارینم کنه تا 10روز سختم بود که بعدش خوب خوب شدم 

انشالله هر چی صلاحته برات پیش بیاد

اینا رو نوشتم که یوقت سزارین خواستی بشی نترسی روحیه داشته باشی

ممنونم عزيزم فقط دعام كنين من خودمو براي درد و سختي طبيعي آماده كردم اما سزارين نه😭

امروز تولد امام حسن(ع) هستش از خودش عیدی خواستتو بخواه بهشون میگن کریم اهل بیت (ع) ایشون دریای مهربونین♥️

یه وقتایی توی تنهایی هام خودمو بغل میکنم و میگم غصه نخور دیوونه من که باهاتم😌
بابا هنوز به هفته ۳۰ نرسیدی! زایمان از هفته ۳۶ به بعده تازه اونم اگه زایمان زودرس بشی وگرنه از هفته ...

آره اونم گفت هنوز وقت داري و جاي نگراني نيست

امكان داره تا ٤٠ كامل بچرخه و امكانم داره نچرخه

گفت هفته ٣٦ چك ميكنم اگه نشد چرخش داخل شكم برات انجام ميدم كه درد و خطر خودشو رو داره ولي ما كارمون رو بلديم نگران نباش

یا صاحب الزمان ادرکنی
امروز تولد امام حسن(ع) هستش از خودش عیدی خواستتو بخواه بهشون میگن کریم اهل بیت (ع) ایشون دریای مهربو ...

ان شاء الله بحق خود آقا همه دوستان حاجت روا بشن و بچه ي منم صحيح و سالم طبيعي بياد🤲🏻

ممنونم عزيزم❤️

یا صاحب الزمان ادرکنی
2706