2726
عنوان

خانوما خيلي نگرانم لطفا تجربه دارهاي زايمان جواب بدين

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 95 پست
نميدونم گفت درد داره چرخوندنش گفت ولي ميشه امتحانش كرد يعني صد در صد نتيجه ي مثبت نداره و ممكنه نچ ...

من جات بودم ریسک نمیکردم میسپردم دست خدا

آبجیا اگه میشه یه صلوات مهمونم کنید حاجت مهمی دارم هرکی فرستاد بگه منم براش بفرستم ❤😙❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه من از طبيعي نميترسم از سزارين ميترسم

منم طبیعی بودم و راضیم

چند ساعت درد می‌کشی بعدم که بچه دنیا اومد همه دردا میره و بدون درد لذت مادری کردن نوزاد یک روزه رو مبچشی.

تا اول ماه ۸ بچه منم بریچ بود. پیاده روی و پله خیلی بالا پایین میرفتم که اوایل ۹ دیدم سفالیک شده.

نترس هنوز ۲ ماه وقت داری تا بچرخه بچه

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام   
2728

منم طبیعی زایمان کردم خودمم خیلی دوست داشتم طبیعی رو درکت میکنم ولی خواست خداست دیگه بسپر به خودش 

ایشالله میچرخه

یه وقتایی توی تنهایی هام خودمو بغل میکنم و میگم غصه نخور دیوونه من که باهاتم😌

بچه منم تا آخرای هشتم بریچ بود.ولی یهو چرخید.و زایمان کردم.با این که دردم زیاد بود چون لگنام تنگ بود.ولی اگه بخوام دوباره بچه دار. بشم بازم زایمان میکنم

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
خاله ام سزارين شده و بعد از سزارين خيلي زجر و درد كشيده جاي بخيه هاش عفونت ميكرد و كلي بدبختي جاي ...

كي گفته طبيعي تا نيم ساعت درد داري ؟؟

من بخاطر بخيه هام تا ٤٠ روز نميتونستم بشينم حتي.

ولی اصلا نترس اگه نچرخید تنها راهت سزارين سعی کن از الان باهاش کنار بیای که کمتر اذیت بشی

من اصلا به سز فکر نمیکردم اینقد ورزش و آکواژیمناستیک رفتم که مطمئن بودم طبیعی میزام واسه همین خیلی برام سنگین تموم شد که گفتن باید سز بشی

مامان 3 تا فرشته که یکیشون آسمونی شده❤️
منم طبیعی بودم و راضیم چند ساعت درد می‌کشی بعدم که بچه دنیا اومد همه دردا میره و بدون درد لذت مادری ...

واي ترخدا دعا كن منم زايمانم طبيعي باشه

سزارين آدم رو پير ميكنه

چند مورد ديدم كه ميگم

اما نديدم كسي از طبيعي شكايت داشته باشه غير از درد موقع زايمان كه اونم طبيعيه و همه دارن

اما سزارين بعد زايمان تازه داستان شروع ميشه

یا صاحب الزمان ادرکنی
نه من از طبيعي نميترسم از سزارين ميترسم

مامان من سه تا بچه سز به دنیا آورده خداروشکر هیچ مشکلیم بعده این همه سال ندره الان من از خدامه سزارین بشم از طبیعی میترسم😭😭

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
كي گفته طبيعي تا نيم ساعت درد داري ؟؟ من بخاطر بخيه هام تا ٤٠ روز نميتونستم بشينم حتي.

حتما بد بخیه ات زدن من خیلی راحت بودم و هر جور میخواستم مینشستم اصلا هم درد نداشتم تو روزای اول زایمانم خیلی کم دراز کشیدم هر کی منو میدید خندش میگرفت هیچیم شبیه تازه زاییده ها نبود

یه وقتایی توی تنهایی هام خودمو بغل میکنم و میگم غصه نخور دیوونه من که باهاتم😌
2706