2410
2553
عنوان

نه پدر دارم نه برادر نه پسر...

| مشاهده متن کامل بحث + 1422 بازدید | 66 پست
باور کن ضعیف نیستم ولی اگه یه برادر داشتم حداقل قهر میکردم میرفتم خونش نمیتونم برم خونه داماد که فرد ...

آخه این چه طرز تفکریه شما داری

مگه قهر کردن و مشگلات زندگیو بیرون بردن کار عاقلانه ایه؟

شما بعنوان یک انسان بالغ و عاقل خودت باید تدبیر کنی .از کجا معلوم که برادرت تو خونش راه بده؟از کجا معلوم که برادرت قضاوتتون نکنه

ولله من در این مورد به هیچ کس و هیچ چیز اعتماد ندارم 

خواهرتون واسه پسر کرد یا جهت درمان؟

نه یه دختر داشت پسر میخواست تلاششو کرد نتیجه نگرفت نزدیک۳0تومن هزینه کرد که هیچی الآنم هنوز اثرات دارو داره اذیتش می‌کنه

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باور کن ضعیف نیستم ولی اگه یه برادر داشتم حداقل قهر میکردم میرفتم خونش نمیتونم برم خونه داماد که فرد ...

اصلاااا اینطور فکر نکن عزیزم! میرفتی خونه برادرت؟ مگه زن برادر فرشته باشه که خواهرشوهر رو بذاره بیاد خونه اش بمونه! 

2456

مادر من دوتا بچه اولیش پسر بودن و در کل از ۵تا بچه،۳تا پسرن،مادر شوهرم هم چهارتا پسرداره فقط،،همه میگفتن تو پسردار میشی اما شکرخدا یه دخترکوچولو تو وجودمه😍

برای خدا کاری نداره

خدایا!خودت هوای سه تاییمون رو داشته باش❤
عزیزم همه اینهایی که گفتی درسته ولی وقتی یه مرد کنارت باشه احساس امنیت داری 

نه، من احساس امنیت دارم مردی هم کنارم نیست. پدر دارم ولی خیلی بیماره اون به من نیاز داره نه برعکس. امنیت واقعی از قدرت درونی میاد. متکی شدن به دیگری درست ضد امنیته چون همه اش باید بترسی که نبرنش، ولت نکنه جدایی به هر دلیل پیش نیاد، فوت نکنه

2714
چرا عزیزم یه جا خوندم بعضی رحم ها محیط اسیدی دارم و اسپرم های پسر رو میکشن

با تغذیه رحمت قلیایی کن اقدام کن واسه پسر البته اینجوری فکر نکن خیلی از پسرا مایه عذاب مادرن تا پناه ولی دخترا در اکتر مواقع دلسوز مادرن 

عزيزي اي يو اي كني هم هزينه كمتري داره هم شانست بالا ميره فكر كنم الان ٢  ت باشه

عزیزم شما کسی رو میشناسی که نتیجه گرفته باشه باهاش؟

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست

عزیزم مامان من ۶تا دختر زاییده یه پسر منو دوتاخواهرام بچه هاموون پسر شده ولی زنداداشم دختر ب نظرم بچه های پسر ب پدر میرن و البته جنسیت دست خداست انشالله نمه سالم باشن

پسرم همه دنیام 😘💋💕
عزیزم شما کسی رو میشناسی که نتیجه گرفته باشه باهاش؟

زن داداشم دو تا دختر داره ٥روز پيش انجام داده ببينم نتيجه چي ميشه بهت خبر ميدم

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻

اتفاقا حامله شو روش های تعیین جنسیت من تازه فهمیدم برای آینده بچه تاثیر منفی داره یعنی ممکنه دو جنسه بشه این حرف من نیست یه خانمی می گفت که ژنتیک می خونه می گفت استادش که اتفاقا از خارج میاد خیلی این دکترهای تعیین جنسیت ایران  و نهی می کنه و میگه این کار باعث دو جنسی شدن فرزند می شه در آینده 

و تعجب کرده بود تو ایران آنقدر رواج داره کسی هم جلوشون نمی گیره

پس با توکل به خدا حامله شو 

دختر شد میشه همدم دخترت 

پسر شد که اونوقت میگی خدا خواست 

عزیزم به قول دوستان یه دونه دختر مستقل می ارزه به صدتا پسر 

من که ارزومه دختر دار بشم برای منم دعا کنید

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2706