2726
عنوان

نه پدر دارم نه برادر نه پسر...

| مشاهده متن کامل بحث + 1423 بازدید | 66 پست

تعیین جنسیت با آی وی اف جنین رو خیلی ضعیف می‌کنه احتمال گرفتنش خیلی کمه خواهرم 3بار امتحان کرد فقط پولشو از دست داد

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای تا این حد خودزنی اصلا تو کتم نمیره مرد چکار میکنه؟چرا به خودتون اعتماد ندارین؟

بخدا وقتی پدرم زنده بود دامادامون بهتر بودن حتی شوهرم الان انگار بی کس گیر آوردن ،از اونجا فهمیدم بودن مرد توی زندگی خیلی خوبه

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست
2728
عزیزم همه اینهایی که گفتی درسته ولی وقتی یه مرد کنارت باشه احساس امنیت داری 

خب دوماد خوب از هزار تا پسر بهتره.....به خدا ما تو فامیلامون دومادهایی داریم که از پسر اون خونواده محبوبترن....چرا فکر میکنی مرد فقط یعنی پسر؟ من چون خودم تو خانواده ای بزرگ شدم که دخترامون کم هستن واقعا میدونم جنس مرد اونی نیست که شما تو فکرته.....برادر که زن بگیره اصلا میره سمت اونا...پسرت هم ممکنه اصلا بره یه شهر دیگه.....وابستگیت رو کم کن به جنس مرد....احساس امنیت از درون میاد....

تعیین جنسیت با آی وی اف جنین رو خیلی ضعیف می‌کنه احتمال گرفتنش خیلی کمه خواهرم 3بار امتحان کرد فقط پ ...

خواهرتون واسه پسر کرد یا جهت درمان؟

یاد بگیر تو این جامعه و روزگار خودت مرد باشی چون حتی اون کسی هم که فکر میکنی مرده ممکنه یه روزی نامر ...

اصلا من عقده پسر پیدا کردم چون نبوده توی زندگیم اصلا همه فکر و ذکرم شده پسر دار شدن

یه زمانی به مامان من میگفتنن دختر بدنیا میاری همیشه سرکوفت میشنید مامانمم حرص و دق و دلیش سر ما در میاورد که دختر شدیم دوتا داداش دارم الان که بزرگ شدن رفتن پی کار خودشون تازه مامانم بیشتر حرص و جوششون میخورن ولی ما دخترا بیشتر به مامانم رسیدگی میکنیم بعدش هم اینکه میگه برادر ندارم حامی ندارم من الان برادر دارم ولی خدا میدونه اگه با شوهرم بحثم بشه حاضر نیستم بدونه خودش هزار تا مشکل داره حالا منم مشکلاتم اصافه کنم با اینکه میدونم اگه بگم حمایتم میکنه ،، زن و شوهر باید حانی هم باشن توی جوونی و پیری نه بچه ،،بچه هم بالخره بزرگ‌میشه مشکلات خودش داره نمیتونه تا ابد ناز من و تو که مادر شدیم بکشه ،،،،اگه اینطکری باشه مثل زن و شوهرایی الان که اکثرا مادر میخواد پسر مدافعش باشه و مال خودش باشه و زن و شوهر به مشکل بر میخورن 

ببخشید ولی چون خودتون آدمای ضعیفی هستین اینطور فکر میکنین

باور کن ضعیف نیستم ولی اگه یه برادر داشتم حداقل قهر میکردم میرفتم خونش نمیتونم برم خونه داماد که فردا سرکوفتشو به خواهرم بزنه

باور کن ضعیف نیستم ولی اگه یه برادر داشتم حداقل قهر میکردم میرفتم خونش نمیتونم برم خونه داماد که فرد ...

وای وای....زن داداش نداشتی که بفهمی حاضری دور از جون تیر بخوری ولی زن داداشت نفهمه که تو بدبختی یا هر چی...فکر کردی قهر کنی بری اونجا زن داداشت الان میگه آخی عزیزم...بیا قدمت سر چشم من؟ میگم تصورت فانتزیه....

2706