2726
عنوان

نه پدر دارم نه برادر نه پسر...

1422 بازدید | 66 پست

یه شوهر دارم که بد نیست ولی نمیتونم خیلیم بهش اعتماد کنم یه جوریه دعوامون میشه میگه برو واسه خودت این حرفش خیلی عذابم میده من به جز یه مادر خیلی پیر و مریض کسی رو ندارم ،یه مدتیه همش به این فکر میکنم اگه یه پسر داشتم هم شوهرم خوشحال تر بود و هم خودم یه پشت و پناه داشتم ،نا شکری نمیکنم یه دختر ناز دارم ولی حالا که خودم برادر ندارم میدونم اگه پسر داشتم واسه دخترم هم خوب بود ،بعد اینکه مادرم فقط دختر زاییده و دختراشم بیشتر دختر زاییدن یعنی شانس کمی واسه پسر آوردن دارم ،یه مقدار طلا دارم شاید پنجاه تومن بنظرتون باهاش برم آی وی اف جنسیتی کنم ،بنظرتون شانس موفقیتش وجود داره؟

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای وی اف می تونی بکنی 

ولی جنسیت ربطی به زن نداره 

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
2728
دوستان لطفا واسه تاپیک آخرم گزارش بزنیدممنون میشم ازتون🌷🌷🌷🌷

زدم

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍

منم چندسالی پدرم فوت شده فقط یه خواهر و مامان دارم برادر داشتن خیییییییلی خوبه که منم ندارم دایی هم ندارم واقعا این ها پشت و پناه ادم هستن یه دختر دارم خدا رو شکر دومی پسره شما هم توکلت به خدا باشه پولت رو نگه دار حیفه فقط قبل بارداری برو دکتر که تغذیه و قرص و اینا بده انشالله بعدی پسر بشه 

مشکل شما دققا چیه ؟

بی عاطفگی همسرت ؟ 

اونو درست کن 

پسرت چه کمکی بهت میکنه ؟ 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
ای وی اف می تونی بکنی  ولی جنسیت ربطی به زن نداره

چرا عزیزم یه جا خوندم بعضی رحم ها محیط اسیدی دارم و اسپرم های پسر رو میکشن

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست

عزیزم تاحایی که من میدونم وشنیدم تعیین جنسیت بیشتر به مرد مربوطه نه زن.

بعدم بجای ۵۰ میلیون هزینه برا ی فرزند دیگه که ایاپسر بشه یانه؟ پسرشد همدردشما وخواهرش بشه یانه؟ دخترت محکم و مستقل بار بیار .

جوری بارش بیار که بااعتمادبه نفس وقوی باشه 

این حرف رو نزن. من همیشه دختر دوست داشتم ولی پیش از باداری میگفتم اگر پسر بشه بهتره تا حداقل ازم بعضی وقتا دفاع کنه. بعد یه بار مامانم گفت ت  بچه میخوای که بشه سپرت در برابر دیگران؟ یعنی بچه رو برا خود بچه نمیخوای؟ فکر کردم دیدم حرفش کاملا منطقیه . قرار نیست که بچه من حامی من باشه. تازه من باید حامی و تکیه گاه اون باشم. وقتی جنسیت نینیم معلوم شد و فهمیدیم دختره مامانم گفت حالا ببین همین دختر چجوری ازت دفاع کنه جلو همه ، جوری که 100 تا مرد و پسر هم حریفش نشن

2706