1147
1273
عنوان

نه پدر دارم نه برادر نه پسر...

| مشاهده متن کامل بحث + 735 بازدید | 65 پست
یاد بگیر تو این جامعه و روزگار خودت مرد باشی چون حتی اون کسی هم که فکر میکنی مرده ممکنه یه روزی نامر ...

اصلا من عقده پسر پیدا کردم چون نبوده توی زندگیم اصلا همه فکر و ذکرم شده پسر دار شدن

خدایا اگه پول ندادی لا اقل عقل درست حسابی هم نده که شاد باشیم واسه خودمون والا....

یه زمانی به مامان من میگفتنن دختر بدنیا میاری همیشه سرکوفت میشنید مامانمم حرص و دق و دلیش سر ما در میاورد که دختر شدیم دوتا داداش دارم الان که بزرگ شدن رفتن پی کار خودشون تازه مامانم بیشتر حرص و جوششون میخورن ولی ما دخترا بیشتر به مامانم رسیدگی میکنیم بعدش هم اینکه میگه برادر ندارم حامی ندارم من الان برادر دارم ولی خدا میدونه اگه با شوهرم بحثم بشه حاضر نیستم بدونه خودش هزار تا مشکل داره حالا منم مشکلاتم اصافه کنم با اینکه میدونم اگه بگم حمایتم میکنه ،، زن و شوهر باید حانی هم باشن توی جوونی و پیری نه بچه ،،بچه هم بالخره بزرگ‌میشه مشکلات خودش داره نمیتونه تا ابد ناز من و تو که مادر شدیم بکشه ،،،،اگه اینطکری باشه مثل زن و شوهرایی الان که اکثرا مادر میخواد پسر مدافعش باشه و مال خودش باشه و زن و شوهر به مشکل بر میخورن 

ببخشید ولی چون خودتون آدمای ضعیفی هستین اینطور فکر میکنین

باور کن ضعیف نیستم ولی اگه یه برادر داشتم حداقل قهر میکردم میرفتم خونش نمیتونم برم خونه داماد که فردا سرکوفتشو به خواهرم بزنه

خدایا اگه پول ندادی لا اقل عقل درست حسابی هم نده که شاد باشیم واسه خودمون والا....

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

باور کن ضعیف نیستم ولی اگه یه برادر داشتم حداقل قهر میکردم میرفتم خونش نمیتونم برم خونه داماد که فرد ...

وای وای....زن داداش نداشتی که بفهمی حاضری دور از جون تیر بخوری ولی زن داداشت نفهمه که تو بدبختی یا هر چی...فکر کردی قهر کنی بری اونجا زن داداشت الان میگه آخی عزیزم...بیا قدمت سر چشم من؟ میگم تصورت فانتزیه....

1258
باور کن ضعیف نیستم ولی اگه یه برادر داشتم حداقل قهر میکردم میرفتم خونش نمیتونم برم خونه داماد که فرد ...

آخه این چه طرز تفکریه شما داری

مگه قهر کردن و مشگلات زندگیو بیرون بردن کار عاقلانه ایه؟

شما بعنوان یک انسان بالغ و عاقل خودت باید تدبیر کنی .از کجا معلوم که برادرت تو خونش راه بده؟از کجا معلوم که برادرت قضاوتتون نکنه

ولله من در این مورد به هیچ کس و هیچ چیز اعتماد ندارم 

اصلاااا اینطور فکر نکن عزیزم! میرفتی خونه برادرت؟ مگه زن برادر فرشته باشه که خواهرشوهر رو بذاره بیاد خونه اش بمونه! 

مادر من دوتا بچه اولیش پسر بودن و در کل از ۵تا بچه،۳تا پسرن،مادر شوهرم هم چهارتا پسرداره فقط،،همه میگفتن تو پسردار میشی اما شکرخدا یه دخترکوچولو تو وجودمه😍

برای خدا کاری نداره

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا! معجزه ی درونم را بیمه ی دردانه ی زهرا(س) میکنم...خدایا!معجزه ات را امسال،ماه عزای حسین(ع) برای اولین بار،درآغوش خواهم گرفت!! کمکم کن تا خوی و سرشتش را با امام حسین(ع) مانوس کنم...خدایا!یاری ام کن تا امانتدار خوبی دربرابر این نعمت بزرگ که به ما بخشیدی،باشم🌹🌹🌹
1274
عزیزم همه اینهایی که گفتی درسته ولی وقتی یه مرد کنارت باشه احساس امنیت داری 

نه، من احساس امنیت دارم مردی هم کنارم نیست. پدر دارم ولی خیلی بیماره اون به من نیاز داره نه برعکس. امنیت واقعی از قدرت درونی میاد. متکی شدن به دیگری درست ضد امنیته چون همه اش باید بترسی که نبرنش، ولت نکنه جدایی به هر دلیل پیش نیاد، فوت نکنه

چرا عزیزم یه جا خوندم بعضی رحم ها محیط اسیدی دارم و اسپرم های پسر رو میکشن

با تغذیه رحمت قلیایی کن اقدام کن واسه پسر البته اینجوری فکر نکن خیلی از پسرا مایه عذاب مادرن تا پناه ولی دخترا در اکتر مواقع دلسوز مادرن 

1167
عزيزي اي يو اي كني هم هزينه كمتري داره هم شانست بالا ميره فكر كنم الان ٢  ت باشه

عزیزم شما کسی رو میشناسی که نتیجه گرفته باشه باهاش؟

عزیزم مامان من ۶تا دختر زاییده یه پسر منو دوتاخواهرام بچه هاموون پسر شده ولی زنداداشم دختر ب نظرم بچه های پسر ب پدر میرن و البته جنسیت دست خداست انشالله نمه سالم باشن

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از ۳ سال حامله شدم برای سلامتی کنجدم صلوات بفرستین مرسی😘😘😘😘
عزیزم شما کسی رو میشناسی که نتیجه گرفته باشه باهاش؟

زن داداشم دو تا دختر داره ٥روز پيش انجام داده ببينم نتيجه چي ميشه بهت خبر ميدم

فقط 32 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت ك به من ني ني دادي🙏🏻

اتفاقا حامله شو روش های تعیین جنسیت من تازه فهمیدم برای آینده بچه تاثیر منفی داره یعنی ممکنه دو جنسه بشه این حرف من نیست یه خانمی می گفت که ژنتیک می خونه می گفت استادش که اتفاقا از خارج میاد خیلی این دکترهای تعیین جنسیت ایران  و نهی می کنه و میگه این کار باعث دو جنسی شدن فرزند می شه در آینده 

و تعجب کرده بود تو ایران آنقدر رواج داره کسی هم جلوشون نمی گیره

پس با توکل به خدا حامله شو 

دختر شد میشه همدم دخترت 

پسر شد که اونوقت میگی خدا خواست 

عزیزم به قول دوستان یه دونه دختر مستقل می ارزه به صدتا پسر 

من که ارزومه دختر دار بشم برای منم دعا کنید

دلم واسه نی نی سایت قدیم تنگ شده واسه دوستان قدیمم طلوع و ترگل و سحر و فرزانه و خیلی ها😐
1241