2726
عنوان

مزاحمت های همکارم تو اداره برای من

| مشاهده متن کامل بحث + 3685 بازدید | 113 پست

به نظر من در این مرحله هنوز به حراست چیزی نگو! ممکنه برای روند کاریت بد بشه. ما نمی‌تونیم حراست محل کار شما چه طوریه. خیلی جاها ممکنه اداره‌ی حراست خوبی نداشته باشه و مورد ایشون هم خیلی حاد نیست همچنان. 

فوقش به مسئول بخشتون بگو اگر جایی دفتری خالی شد که من می‌تونستم با همکار خانوم هم اتاق باشم خیلی دوست دارم دفترم عوض بشه. یا خودت حواست باشه اگر جایی خالی شده پیشنهاد بدی که بری اونجا (بدون اینکه در مشکلاتت با این آقا توضیح خاصی بدی).

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
اره حساسم ولی فکر کنم این موارد همه رو اذیت کنه کی خوشش میاد همکارش الکی هی دستشو بزنه به رونش؟

اگه ج ندی فک میکنه خوشت میاد و مثل خودش خرابی حتما برخورد کن به حراست بگو یا یه بار که بهت دست زد یه سیلی بزن بهش تهدیدش کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چه وضعیت سختی . میفهمم چی میگی هم نمیشه مستقیم به روش آورد هم نمیشه  بیخیال شد. به رو آوردن واسه بعضیا تازه لذت بخش ترش میکنه هی میگه من که کاری نکردمو دستم خورد و حالا شما ناراحت نشو اتفاقی من دستم به فلان جا بخوره طوری نیس که و ازین حرفا ... خاک تو سر مریضش کنن

ممنونم روحیه گرفتم

میدونی به نظر خود من با یه بهانه شوهرتو بکش اداره. اصلا هیچی به همسرت نگو ها فقط بیاد اون ببینه که تو شوهرتو دوس داری و اینکه برو به حراست بگو. ببین برای خود منم این مسائل پیش اومده بود با این کارها الان هیچ مردی جرات نزدیک شدن بهم نداره. تازه اون آقارو که برام مزاحمت ایجاد میکرد دادن به یه اداره دیگه

پروانه را دنبال نکن، باغچه ات را مرمت کن... پروانه خود خواهد آمد...
2728
عزیزم نگفتم کسی خوشش میاد  جز این موردِ خوردن دستش ب شما رفتارای عادی بود میگم شاید برخورد دست ...

رئیس من اینجوری اوایل فکر میکردم اتفاقیه مثلا دستش میخورد ب آرنجم نگاههای خیره داشت دوتا پسر نوجوون هم داشت من مجبوری جلوش چادر میزدم اون میرفت سرکشی چادرمو درمیاوردم مامانم بم پول نمیداد نمیذاشت از کار بیام بیرون ب داداشم گفتم بیا ادارمون نیومد تا اینکه ازدواج کردم از اون شهر رفتم راحت شدم از دستش بعد از ازدواجم بم پیام میداد زنگ میزد قشنگ ابراز علاقه میکرد منم ب شوهرم نشون دادم زنگ زد بش شستش اونم گفت منظور نداشتم مث خواهرمه و... میخواستم پیاماشو ببرم نشون زنش بدم کصافط بعدشم اتفاقی فهمیدم این مردک وحشتناک هرزست شوخرم ک میگه باید برم حضوری بخوابونم تو گوشش

پسرم همه دنیام 😘💋💕

وای عزیزم از یه خانوم تحصیل کرده بعیده چرا باید گریه کنی آخه من هیچ وقت تو این محیط ها نبودم ولی توخیابون وقتی یه آقایی میخواد مزاحمت ایجاد کنه خیلی بلندتوخیابون سروصداراه میندازم حتی یه بارلنگه کفشمو درآوردم پرت کردم براش منم خیلی ترسو هستم دراین حد که هیچ وقت جرات نکردم تنهایی سوارماشین بشم اما خوب وقتی شما تو محیطی هستی که دوروبرت پرازآدم چرا باید گریه کنی میتونی یه سیلی محکم بزنی تو گوشش فوقش دوتاتونم کارتونو ازدست میدیدبزاراون بسوزه که سابقه اش بیشتره 

واااااااااای اعصابم خورد شد 

سرتو بالا بگیر و از خودت ضعف نشون نده. حتی بعد هر حرکت ناجور به دید تحقیر و از بالا و سرزنش آمیز بهش نگاه کن.

لازم نیست  عصبانیت یا ناراحتی شدیدت رو هربار نشون بدی چون از اذیت کردنت لذت میبره. ولی هر حرکتی زد، خونسرد باش و اصلا بیجواب نذارش :

مثلا خم شد خودکار رو برداره، بگو « من میدادم لازم نیست شما تا کمر خم شین.» هربار نگات کرد بگو «چیزی میخواستین؟»

تیکه انداخت بگو متوجه «منظورتون نمیشم» هربار در رو بست بگو «اگه میشه در رو باز بذارید.»

اگه ادامه داد یه بار جلوی یه نفر سوم وقتی بهت نزدیک شد حتی اگه حرکتش خیلی محسوس نبود بلند بلند برگرد یه چیزی بگو : «ببخشید آقای فلانی گفته بودم که فلان کار رو نکنید.» بذار بقیه هم متوجه بیشعور بودنش بشن.  و اینکه شما تمایلی ندارین.

از وضعیت حراست اداره تون مطمئن نیستم ولی به هر حال حراست برای همین جور مسائله.

حتما جلوش وایسا چون بدتر میکنه و یهو نمیتونی تحمل کنی کنترل اوضاع از دستت در میره. بعد هم اگه دیگران متوجه حرکات جلف آقا و تنش بینتون بشن و شما همیشه سکوت کنی و ایشون ادامه بدن ممکنه همکاراتون شما رو مقصر بدونن. و این به ضررتون تو محیط اداره تموم میشه.