2703
2553
عنوان

مزاحمت های همکارم تو اداره برای من

| مشاهده متن کامل بحث + 3676 بازدید | 113 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اعصابم خورد شد سه بار بهم دست زد یه بار سینم یه بار روی پام یه بار زیر پام بعدش دیگه همینجور از چشم ...

خیلی عجیبه خیلی راحت باید بگی بهش

مثلا میاد کنارت بشینه تو پاشی چقدر بزرگش کرید مسئله رو

خودت بلد نیستی چطوری باهاش رفتار کنی

درباره در هم یه بار بهش بگو من دوست ندارم در بسته باشه همین

یا اصلا بخاطر همین در بستن برو به حراست بگو یا اتاقت عوض کنه یا همکارت رو

حتما همکاری میکنن شک نکن نگران هم نباش

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ * چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که میگوید باش پس [بی درنگ] موجود می‏شود. خدایا شکرت بخاطر پسر عزیزم😍😍
2720

مرض داره مردک 

به حراست حتما بگو 

اینجور آدمها می گردن ببین نقطه ضعف زنهای دور وبرشون چیه سواستفاده کنن...یکی تازه کاره یکی ار آبروش ی ترسه یکی محتاج کارشه

مطمئن باش رو ببینه میاد جلوتر حتی مطمئن باش بقیه خانمها رو هم آزار میده

یه راه دیگشم اینه که بسپری وسط ساعت پدری برادری کسی بیاد سر بزنه بهت یه چشم غره هم به این آدم بره و دو تا تیکه هم بندازه که مثلا شما اینجا باید بشینید؟ سیستم خودتون کو؟ ماشالله که خوشرو هم هستید به همه اینجوری لبخند میزنید؟

حساب کار دستش بیاد

و خدا برای من کافیست.....
عزیزم من توی اداره بازرسی هستم. برو بازرسی ادارتون بهشون بگو . اینقدر خودت رو عذاب نده. حتما راهکار ...

خیلی هم خوب 

ببین یه خانوم بازرس اینو میگه

خیالت راحت شد 

حالا رفتی گفتی بیا تعریف کن چی شد

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

عزیزم هر چه زودتر به حراست اطلاع بده  از هیچی هم نترس

اینکه شما تا الان سکوت کردین و به حراست اطلاع ندادین ممکنه برای اون آقا این سو تفاهم رو ایجاد کنه که شما هم از رفتارای اون خوشتون اومده 

❤الله♥️🌺خدایا سختی ها با تو آسان میشود، ای بهترین رفیق روزهای سخت🌺

تا وقتی سکوت کنی فکر میکنه راضی هستی اون وقته که پیشتر میره 

نزار بهت دست درازی کنه و توهین 

دفعه بعد ک این کارو کرد بی هوا و با خشونت از جات بلند شو و با عصبانیت برو بیرون بزار خودشو قهوه ای کنه و بعد از مثلا یه ربع بیا با خونسردی بدون اینکه بهش نگاه کنی طوریکه انگار ب رئیست گفتی و موفق شدی بیا بشین و ادامه کارتو بده اون اقا خودشو جمع میکنه و ذهنش درگیر میشه و سعی میکنه غلط اضافه نکنه😉

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2714

وقتی در اتاق و میبنده بگو گرمه در و باز کن سطل و بذار جلو در یه برگم تایپ کن بچسبون به در ب علت تهویه هوا لطفا درب را نبندین 

وقتی میاد میشینه عقب تو پاشو برو جلو 

جواب حرفاشو یه کلمه ای بده اصلا نگاشم نکن 

حسابی سگ محلش کن و با بداخلاقی جوابشو بده

متاهله  منم متاهلم زنش خیییلی حساسه روزی چندبار بهش زنگ میزنه

عزیزم به حراست بگو نگی فردا اتفاقی بیوفته میگن خودشم بدش نمیومده،دیده که همه ذهنا برا زنا خرابه،اول قبل که بری اطلاع بدی اگه جایش خورد بهت بگو ببخشید لطفا فاصله رو رعایت کنین تذکر بده فکر نکنه چیزی نمیگی چون تو هم خوشت میاد معذرت میخوام اینجوری گفتم مردا ذهنشون همین قدر خرابه 

من خیلی اخم میکنم اصلاً باهاش حرف نمیزنم غیر از کار حتی صبحانه هم باهاش نمیخورم اول تعارفش میکردم ال ...

عزیزم خودت هنوز مهارت‌ها را خوب بلد نیستی. یک بار با اخم باز کردم و گفتم چرا درو می‌بندی به درد رفتار با مادرشوهر می‌خوره!! به همکار می‌گی آقای فلانی... تا وقتی ما با هم توی این اتاق کار می‌کنیم می‌خوام که همیشه در اتاق باز بشه... لطفا رعایت کنید. با جدیدت تمام ولی بدون اخم بگو. لازم بود این حرفو تکرار کن. 

در لبخندها و غیره‌اش کاری نمی‌تونی بکنی. از این چیزها شکایت کنی فقط نشون دادی خودت حرفه‌ای نیستی. 

در مورد نشستن پشت کامپیوتر شما... هر وقت ایشون خواستند بشینند پشت سیستم شما از جاتون بلند بشید یه جوری که نزدیک به هم نباشید. بهشون بگید آقای فلانی با هم اینجا جا نمی‌شیم و من اذیت می‌شم. لطفا کارو سریع انجام بدید که بعدش من برگردم سر کارم. و توی اون فاصله شما یه جای دیگه کارت را انجام بده. 

باید مستقیم حرف بزنی، مستقیم اقدام کنی. رک باشی!! اخم کردن و در لفافه گفتن اصلا در محیط کاری به دردت نمی‌خوره.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
2706