2733
2734
عنوان

مزاحمت های همکارم تو اداره برای من

| مشاهده متن کامل بحث + 3685 بازدید | 113 پست

خودت اجازه نده باهات همچین رفتارایی داشته باشه هر وقت کوچک‌ترین حرکت خلاف میل شما انجام داد سریع بهش تذکر بده اخم کن اصلا بهش نخند همیشه خیلی جدی و با کمی اخم باهاش حرف بزن

داری کجا میری آرامشم که صد جا بد در رفت آمارشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سگ محلش کن 

اخم و تخم و بی مخلی لبخند نیاد رو لبت 

فعلا یکم کمتر ارایش کن و لباستو بهتر انتخاب کن تا اون ادم بشع 

کثافت 

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

حراست همون بدو استخدامم میگه ما محرم اسرار شماییم

باید بیایین بگین مشکلاتتون رو

کلی ب همکارم نصحیت کرده بود ک چرا از اول نگفتی ب ما موضوع رو 

و اینهمه اذیت شدی؟؟

هرکسی سزاوار فرصتی دیگر است ، اما نه برای همان اشتباه ...
2728
2738

سفت ومحکم باش بهش با اخم بگو حد وحدود را رعایت کنین

حتما برو به حراست بگو وبگو میخوام برام داستان نشه

به مافوقت بگو اتاقمون خیلی موج منفی داره اگر ممکنه منو جابجا کنین

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

اون کاری ک ادم ازش لذت نبره وارد جنگ فرسایشیت میکنه،

یا از استرس هزار تا مریضی میگیری دور از جونت یا اینکه باید محکم باشی و بری ب حراست بگی حالا هرچقدرم کارت خوب باشه عزت نفس خودت مهم تره،اول اینکه قوی و محکم باش اخم کن ساده و مظلوم نباش یجوری سفت باش ک جرات نکنه  با خودش بگه این از ترس از دست ندادن کارش صداش در نمیاد،حتی بهش تذکر بده ولی اگه دیدی ادم نمیشه حتما برو ب حراست بگو ازین چیزا نترس کارتم از دست نمیدی واسه این مسائل.

حتما باید بگی پرونده داشته باشی ومطلع باشن 

چون فردا پس فردا احیاناا اتفاقی افتاد میتونی استناد کنی ب خواسته قبلیت 

هرکسی سزاوار فرصتی دیگر است ، اما نه برای همان اشتباه ...
2706