1147
1267
عنوان

مزاحمت های همکارم تو اداره برای من

1676 بازدید | 112 پست

من بعد از مدتها تونستم تو یه اداره استخدام بشم خیییلی مراحل سختی رو گذروندم برای استخدام ۷۰ ساعت گزینش شدم و یه یکسال قبلش هم بیکار بودم 

حالا تو اتاقم یه همکار مرد هست که سابقه ۱۵ ساله داره

این اقا خیییلی منو آزار میده با نگاهش لبخندش و خیلی کاراش

منم الان برم حراست بگم میگن هنوز نیومده حاشیه دار شده لابد رفتار خودش مشکل داره و....

واقعاً استرس دارم هر روزم به سختی میگذره از طرفی نمیخوام این کار رو از دست بدم

مثلاً هی در اتاق رو میبنده یا وقتی میریم ماموریت با ماشین اداره نمیره جلو بشینه پشت میشینه

یا فعلن سیستم کامپیوترش خرابه از سیستم من استفاده میکنه هی دستشو و پاشو میزنه به من

تو رو خدا راهکار بدین چی کار کنم

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1279

خب جدی برخورد کن باهاش

حراست نمیخاد

رک و مستقیم بزن تو پرش

محل سگ نده وقتی حرف میزنه باهات

نی نی سایتی عزیز بیا ی چیزی در گوشت بگم 💚👇                  سخن مثل دامن دختراس هر چقد کوتاه تر باشه تاثیرگذاری و توجه به آن بیشتره پس کوتاه کامنت بزار ای هم وطن ای مسلمون ای عزیز دل خواهر ما اگه حوصله‌ی خوندن نوشته‌ی طولانی داشتیم اینجا پلاس نبودیم  میرفتیم مدرک میگرفتیم خیر سرمون  
1281

خب مشخصه منظور داره اونم چه منظوری.   متاهل نیست ؟؟

سلام جگرم 😍✋                                                                                                                                                                                                                                                                                         من عادت دارم به اعضای بدنم سلام بدم 😄سلام کبدم 😁

حتما حتما با حراست در میان بزار

برا همکارمنم همین اتفاق افتاد خیلی نتیجه خوبی گرفت 

گفت کاش زودتر ب حراست گفته بودم

خدایی خوبم عمل کردن

ماهم کارمند جدید بودیم 

هرکسی سزاوار فرصتی دیگر است ، اما نه برای همان اشتباه ...
1167

خودت اجازه نده باهات همچین رفتارایی داشته باشه هر وقت کوچک‌ترین حرکت خلاف میل شما انجام داد سریع بهش تذکر بده اخم کن اصلا بهش نخند همیشه خیلی جدی و با کمی اخم باهاش حرف بزن

داری کجا میری آرامشم که صد جا بد در رفت آمارشم

سگ محلش کن 

اخم و تخم و بی مخلی لبخند نیاد رو لبت 

فعلا یکم کمتر ارایش کن و لباستو بهتر انتخاب کن تا اون ادم بشع 

کثافت 

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

حراست همون بدو استخدامم میگه ما محرم اسرار شماییم

باید بیایین بگین مشکلاتتون رو

کلی ب همکارم نصحیت کرده بود ک چرا از اول نگفتی ب ما موضوع رو 

و اینهمه اذیت شدی؟؟

هرکسی سزاوار فرصتی دیگر است ، اما نه برای همان اشتباه ...
1252