2726

احتمال زیاد بله. میاد پایین تر. یه موقعی توی سایت میگفتم میاد پایین همه میگفتند کی تاحالا چیزی اومده پایین. کجایییییییید اونایی که میگفتید نمیاد 😐

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
احتمال زیاد بله. میاد پایین تر. یه موقعی توی سایت میگفتم میاد پایین همه میگفتند کی تاحالا چیزی اومده ...

اینجام ☝️.خدا کنه بیاد پایین 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
منم میگم پایین تر میاد اما دوباره یه کوچولو میره بالا

قطعا بالا رو همیشه میره، ولی اینکه الآن خرید نکنی و توی پایین ترین قیمت بخری یا اینکه الآن ریسک کنی و بخری خیلی مهمه.

احتمال زیاد بله. میاد پایین تر. یه موقعی توی سایت میگفتم میاد پایین همه میگفتند کی تاحالا چیزی اومده ...

دقیییییقا من هفته ی پیش نظر پرسیدم همه گفتن گرون میشه برو بخر،تا خریدم یه دفه اومد پایین،البته خب دیگه گذشت،کاش کمتر بشه همه بتونن بخرن.

بترسین از آدم راستگو،که اگه دروغ بگه حرفش سند؛و همه باور میکنن😐
یعنی تا آخر رمضون فقط میاد پایین؟  یا بیشتر هم میاد؟

ببین یکی اینکه بازار متشکل ارزی داره تشکیل میشه، یکی اینکه الآن از نظر جنگ و اینا خیال مردم راحت تره، یکی اینکه پشت پرده داره یه اتفاقایی میفته که بزرگای بازار دارند مالشون رو میفروشند چون احتمال میدند میاد پایین، یکی اینکه بازار مرتب مامور میره و اجازه خرید فروش نمیده، با این اوصاف احتمال خیلی زیاد بازم میاد پایین تر، من که خودم همه طلاهامو فروختم الآنم خرید نمیکنم تا احتمالا بیاد پایین تر، ولی هیچوقت این بازار هیچیش معلوم نیست!

دقیییییقا من هفته ی پیش نظر پرسیدم همه گفتن گرون میشه برو بخر،تا خریدم یه دفه اومد پایین،البته خب دی ...

نگران نباش واسه تویی که برای بلند مدت خرید کردی نگرانی نداره، طلا همیشه سوده حتی اگر گرون ترین قیمت خریده باشی.

2706