1421
1389
یعنی الان بخرم نمیدونم پولمم زیادنیست البته

اگر از ریسک میترسی بخر، الآن بخری در بلند مدت قطعا سود کردی خیالت راحت باشه.

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت که یه فسقلی تو دلم وول میخوره 🙏 انشالله روزی همه اونایی که دوست دارند مامان بشند 😊❤

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

دقیییییقا من هفته ی پیش نظر پرسیدم همه گفتن گرون میشه برو بخر،تا خریدم یه دفه اومد پایین،البته خب دی ...

گرمی چند خریدی ؟؟؟

چند گرم خریدی 

الان ناراحت نیستی 

من خیلی ناراحتم اخه گرمی 460 خریدم تازه با گرمی 50 اجرت 

خیلی ناراحتم ده تومن وامم ذادم هنوز قسط داره

1401
نگران نباش واسه تویی که برای بلند مدت خرید کردی نگرانی نداره، طلا همیشه سوده حتی اگر گرون ترین قیمت ...

بلند مدت یعنی تا کی 

من که460 خریدم الان شده 420

خب پولم تو بانک بود حداقل سود میداذ 

یا اگه الان طلا رو خریده بودم خیلی برام کمتر در میومد 

ای کاش قیمت خونه بیاد پایین 😔 من دیگه پولم‌نمیرسه حالا حاالاها خونه دار شم...یهو ترکید قیمت خونه

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤عاشقتم❤

الان ۴۰۹ شده 

یکی اینجا طلا فروشی داشتن گفت تا دو یه روز صبر کنید میاد پایین تر

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
1394
بلند مدت یعنی تا کی  من که460 خریدم الان شده 420 خب پولم تو بانک بود حداقل سود میداذ  ی ...

دیگه حسرتشو نخور. گذشته. ببین پارسال آبانم به این قیمت رسید. امسال دوباره اردیبهشت رسید. ینی شاید چند ماه باید صبر کنی و به طلات دست نزنی تا ایشالا بره تو سود. خیالت راحت سود بلند مدت (چند ساله) طلا همیشه از بانک بیشتره.

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت که یه فسقلی تو دلم وول میخوره 🙏 انشالله روزی همه اونایی که دوست دارند مامان بشند 😊❤
گرمی چند خریدی ؟؟؟ چند گرم خریدی  الان ناراحت نیستی  من خیلی ناراحتم اخه گرمی 460 خر ...

واااااااااای دقیقا منم ده تومن وام داشتم دادم طلا نصف قسطاشم مونده،گرمی ۴۶۰،با اجرت شد گرمی ۵۱۵،چند روز پیش ۱۷ گرم خریدم،دیروز خیلی ناراحت بودم نه برای اینکه ارزون شد برای اینکه بد شانسم،شوهرم گفت بیخیال مهم اینه که تو خوشحال شدی با خریدت،چه کنیم دیگه.

بترسین از آدم راستگو،که اگه دروغ بگه حرفش سند؛و همه باور میکنن😐
الان ۴۰۹ شده  یکی اینجا طلا فروشی داشتن گفت تا دو یه روز صبر کنید میاد پایین تر

خواهرم امروز طلای عقدشو خرید شده گرمی ۴۲۵،طلا فروشه گفت دیروز تا ۴۰۹ هم اومد ولی امروز دوباره شد۴۲۵.

گرمی چند خریدی ؟؟؟ چند گرم خریدی  الان ناراحت نیستی  من خیلی ناراحتم اخه گرمی 460 خر ...

همدردیم😅😅منم با وام ده تومنیم خریدم