2726
عنوان

سلام خانمهابیاین

53 بازدید | 6 پست

قراربود مبل سورمه ای بگیریم جلوتر رفتیم قالی سورمه ای خریدیم.بعد ۱.۲هفته مبل فروشی اذیت کرد رفتیم مبل شکلاتی برداشتیم اینقدراعصابم خورده مبل شکلاتی وقالی سورمه ای بهم نمیان

خدایا همیشه هوام داشتی همیشه به موقع نجاتم دادی بهت ایمان واعتماد دادم.خدایا توروبه بزرگیت قسم خواسته دلم بامصلحتت یکی بشه محمد یاسین بهم بدی خانم ام البنین توروبجان عباست قسم پیش خداضامنم بشو 😭خدابهم محمد یاسین ببخشه.دوستان هرکسی امضام روخوند ۱صلوات برای حاجتم بفرسته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فرشات اگر سورمه ای هستن همون بهتر ک مبل سورمه ای برنداشتی همش یک رنگ هیچ جذابیتی نداری و شکلاتی هم ب ...

خیلی بنظرم بدمیشه

خدایا همیشه هوام داشتی همیشه به موقع نجاتم دادی بهت ایمان واعتماد دادم.خدایا توروبه بزرگیت قسم خواسته دلم بامصلحتت یکی بشه محمد یاسین بهم بدی خانم ام البنین توروبجان عباست قسم پیش خداضامنم بشو 😭خدابهم محمد یاسین ببخشه.دوستان هرکسی امضام روخوند ۱صلوات برای حاجتم بفرسته
خیلی بنظرم بدمیشه

بنطر من بد نمیشه حالا نمیدونم چون من مامانم فرشاش سورمه ایه ولی مبل و پردهاش قهوه ای خیلی خوب شده ...الان چند سالیه ک همه سعی دارن خونه یک رنگ باشه و اصلا جالب نیست! و ب زودی برچیده میشه این مد