2703
2553

داشتین مورد اینجوری؟ 

من بابام ب خاطر فشار چشم و اب سیاه عصب یکی از چشماش پاره شده و فقط 30 درصد بینایی داره. باید با قطره فشار چشمشو کنترل کنه تا همون 30 درصد هم از بین نره. 

گفتن هیچ راه درمانی نداره.  شما نداشتین اینجور ک پیوندی چیزی یجوری خوب بشن؟ 

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم ناراحت شدم ایشالا سلامتی شونو بدست بیارن😔من نشنیده بودم ان اشالله که خوب بشن

ممنون عزیزم. تونت هرچی سرچ میکنم فقط نوشتن عصب چشم ترمیم نمیشه😭 تازگیا روش کار میکنن و این حرفا

ممنون عزیزم. تونت هرچی سرچ میکنم فقط نوشتن عصب چشم ترمیم نمیشه😭 تازگیا روش کار میکنن و این حرفا

میدونم ناراحتی که برای عزیزانت پیش میاد از مال خودت سخت تره تو نت سرچ نکن به حرف دکترش گوش کنین فقط یک چشمشون کم بینا شده یا هر دوتاش؟

متاسفم عزیزم.فقط بگم اب سیاه ارثیه و حواستون باشه شما بچه ها هم چک بشید مدام.

اره دوتا از عمه هام دارن و اونام تقریبا یه چشمشونو از دست دادن. ولی بابام حدودا ده دوازده سال پیش خوب شده بود دیگه مشکلی نداشت یهو تو یروز چشمش تار شد 

2714

متاسفانه سیستم عصبی بدن انسان رو نتونستن ترمیم کنن. شاید یه روزی علم انقدر پیشرفت کنه که بشه.

من پدربزرگ و پدرم درگیر این بیماری هستن فقط با همون قطره ها تا حدودی کنترلش می کنن. 

پدر شما بعد از آسیب عصبی متوجه بیماریش شد؟

خدایا شکرت شکرت شکرت.
میدونم ناراحتی که برای عزیزانت پیش میاد از مال خودت سخت تره تو نت سرچ نکن به حرف دکترش گوش کنین فقط ...

چشم راستشونه فک کنم

اره دوتا از عمه هام دارن و اونام تقریبا یه چشمشونو از دست دادن. ولی بابام حدودا ده دوازده سال پیش خو ...

اااا من فکر میکردم اگه از قبل فرد از بیماری اطلاع داشته باشه امکان اسیب بیماری میاد پایین که.اخه من یکی از نزدیکانم یه چشمش بخاطر همین نابینا شد ولی اون یکی چشمش چون قطره میریزه از اون به بعد خوبه دیگه.

تا خر هست خر سوارم هست.
متاسفانه سیستم عصبی بدن انسان رو نتونستن ترمیم کنن. شاید یه روزی علم انقدر پیشرفت کنه که بشه. من ...

نه بابام چندسال پیش فشار چشمش ک بالا میشه و با لیزیک فک کنم درمان شدن من اونموقع ده سالم بیشتر نبود یادم نمیاد دیگه تا همین یه ماه پیش ک یهو صب ک بیدار شدن دیدن چشمشون تار میبینه و دکتر رفتن عکس گرفتن 

اااا من فکر میکردم اگه از قبل فرد از بیماری اطلاع داشته باشه امکان اسیب بیماری میاد پایین که.اخه من ...

خب اولش از کم بودن دید و درد چشم و اینا شروع میشه کم کم اکه درمان نشه جدی میشه. ک بابای منو چندسال پیش گفتن خوب شده 

خب اولش از کم بودن دید و درد چشم و اینا شروع میشه کم کم اکه درمان نشه جدی میشه. ک بابای منو چندسال پ ...

اهان.نگران شدم راستش.پس ممکنه باز عود کنه.پدرتون تحت نطر بودن ولی باز اینطورشد؟

تا خر هست خر سوارم هست.
نه بابام چندسال پیش فشار چشمش ک بالا میشه و با لیزیک فک کنم درمان شدن من اونموقع ده سالم بیشتر نبود ...

پس یا دکتر اونموقع درست توجیهشون نکرده یا پدر شما خودش متوجه نشده چون آب سیاه اصلا درمان نداره فقط روندش رو با دارو کند می کنن. باید مرتب بدون وقفه قطره هاش رو استفاده کنه همینکه تحت نظر باشه و مرتب چکاپ کنن. 

خدایا شکرت شکرت شکرت.
2706