1507
1482

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436

من فقط با رنگ کرم دوست دارم

فقط 38 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یک دخترم👧 نگاه 👀به صدا و بدن ظریفم نکناگر بخواهم تمام هویت مردانه است🧔را به 🔥خواهم کشید...!     من یک دخترم 👧...  با احساسات دخترانه ....سختم نکنید...!   مهربانم.... سنگم نکنید!   ساده ام... پیچیده ام نکنید!عشق و اندیشه در جانم است....مسخره ام نکنید! دخترانه گی هایم نیاز به مردانگی هایت ندارند...برو    مردانگی هایت را با زنانگی های یکی دیگر ارضا کن...! کاش شعور یک عده برسه نر بودن 🧔 یک جنسیت است و مرد 🧔 بودن هویت ... زیادند دخترانی که نر نیستند و لی خیلی 🧔 هستن...                                                                 بنده متاهلم 🧔 محترم درخواست دوستی نده ، که من برات تاپیک بزنم بگن 🐛 از خودته ،من🐛ندارم تو داری که درخواست دوستی میدی ، درخواست بدی ابروتو میبرم پس نکن با اعصاب من بازی نکن 😡 اُفتاد                        یعنی میشه که این تیکر واقعی بشه یک روز 🙁منم مامان بشم 🤰
شیری یعنی همون سفید تقریبا سفید باهمه چی ست میشه .من با جیگری ابی کاربنی لیمویی یشمی و...دیدم قشنگ م ...

دوستم منم فک کردم سفیده یه تیشرت سفید هم باهاش گرفتم (آنلاین گرفتم) الان رسیده می بینم کاملا یه رنگ شیری متفاوت از سفیده و با تیشرته اصلا جور نیست....

1432
دوستم منم فک کردم سفیده یه تیشرت سفید هم باهاش گرفتم (آنلاین گرفتم) الان رسیده می بینم کاملا یه رنگ ...

متوجه شدم که شیری هست عزیزم گفتم همه ی رنگا ست میشن باهاش مثل ابی کاربنی زرشکی جگری سبز لیمویی  صورتی و...

1403