2726
عنوان

تو اداره ما

253 بازدید | 10 پست

همه دارن پز میدن. پز پدر زن و پدرشوهرهای پول دارشون و پز فامیلاشون که رفتن خارج و خیلی پولدار شدن. خدایی چرا هیچ کدوم از فامیلا و دوستام که رفتن خارج چه با تحصیل چه با پول  خیلی عالی نشده و زندگی معمولی دارن. چرا این پدر زنا و پدرشوهرای پولدار تو فامیل ما نیستن؟ چرا این همکارام که پز پدر شوهر و پدر زن پولدارشون رو میدن بازم وضع زندگیشون از ما بدتره؟حتی بعد اینکه به قول خودشون میلیاردی  ارث میرسه بهشون؟

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حرف زدن که مالیات نداره .سلامتی بالاترین چیزه .و دیگر هیچ

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2728

یکی از دوستهای شوهرم اینقدر پز پدرزنشو میده قبلا پیشنهاد خواهرزنشو به شوهرم داده که بیا باجناق شیم😐

وقتی میگه پدرخانمم من دیگه حالم بد میشه میفهمم پزدادنش شروع شد

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش

مثلا یکیشون میگه پدرزنم یه خونه داره یه میلیارد حالا شهری که میگه قبلا روستا بوده تازه شهر شده اصلا خونه هاش انقدری ارزش نداره یا میگه ۱۰ هکتار زمین خریده قبل مرگ فقط سند نزده هیچ قولنامه نداره الان فروشنده زمینو نمیدا

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

پولدارا خیلی در مورد پولشون حرف نمی زنن. چون پول رو دارن تبعاتش رو میدونن. من خیلیا رو میشناسم که لافشون در اومده جلوم. همه که پولدار نمی تونن باشن. بعدشم خیلیا به خودشون میگن پولدار. با اینکه از نظر یکی دیگه پولذار محسوب نمیشن. مثلا من یه همکار داشتم می گفت ما تو یه خونه ی بزرگ نوسازی شده میشینیم و از این حرفا. ولی خب تو اون منطقه اون خونه حتی قیمت رهن یه خونه هم نیست. ایرانیای ساکن خارج به جز خیلی مشهورا، اتفاقا زندگی سخت تری نسبت به بقیه مردم و مهاجرا دارن. دلیلشم واضحه. اونا اولویت اخر برای استخدام هستن که این یعنی پیدا کردن کارهای کم درامد. پس هر کس هر چی میگه باید با منطق سنجید. ایران ادم پولدار در حد میلیونر های خارج تقریبا نداره. جز یه قشر خاص دلیلش هم اینه که وقتی مردم اروپا و امریکا داشتن از طریق برده داری و صنعتی شدن و غارت کشورها و تحکیم اقتصاد ساخته و پولدار میشدن. ما به لطف انگلیس، قاجار کشورمون رو به انحطاط برد در چند صد سال. و خب برای همین چیزاست که ایران کاملا صنعتی نیست. کشاورزی مدرن نداره به اون صورت. و کارخانه های خیلی بزرگی هم نداره. پس زمین دار و کارخونه دار انچنانی هم نداره. 

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
من اگه روزی پولدار شم حتما همیشه میگم ندارم قسط دارم اوووو بغیر همه میخوان بگن قرضم بده دیدم زیاد
عزیزان لطفا لطفا لطفا خواهش میکنم منو لایک نکنید نکنید نکنید ممنونم ازتون