2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ایودی

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۳/۸، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

این جناب ک ا ن د وم رو میگن سوراااخه ها 

وقتی میخرید یکیشو پر از آب کنید ببینید واقعا راست میگن یا نه 

میگن سوراخ کردن که گول بزنن بارداری و بچه کم نشه 

بازم احتیاط شرط عقله امتحانش ضرر نداره بادش کنید

این جناب ک ا ن د وم رو میگن سوراااخه ها  وقتی میخرید یکیشو پر از آب کنید ببینید واقعا راست ...

اخه این اصلا منطقی نیست☹☹☹ممکنه بعدا پاره بشه اما از اول فک  نکنم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
اخه این اصلا منطقی نیست☹☹☹ممکنه بعدا پاره بشه اما از اول فک  نکنم

من شنیدم میگن 

این بچه حاصل کا ند سوراخ میباشد 

خب حالا اومدیو راست بود 

امتحانش که ضرر نداره 

قیمتشم فکر نمیکنم انچنان زیاد باشه که 

چندتاشو امتحان کنید ببینید راسته دروغه 

والا از ایرانیا هرچیزی برمیاد

من شنیدم میگن  این بچه حاصل کا ند سوراخ میباشد  خب حالا اومدیو راست بود  امتحان ...

چی بگم والا منکه کلا استفاده نمیکنم اما خب همچین ارزونیم نیست 😂دیگه وقتیم بازش کردی قابل استفاده نیست معمولا هم خارجین .فکر نکنم ایرانیش باشه اثلا

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
چی بگم والا منکه کلا استفاده نمیکنم اما خب همچین ارزونیم نیست 😂دیگه وقتیم بازش کردی قابل استفاده نی ...

والا منکه خودم مجردم ولی چون سروکار دارم خانوما اینو میگفتن 

گفتن بگم یوقت گول نخورین و درجریان باشین