1472
1459

من فقط ک ا ن د و م رو میشناسم 😂😂

شمایی که میای میگی پسر بیخوده دختر خوبه کی میخوای بفهمی که شما هم دست کمی از اون ادمایی نداری که داری مسخرشون میکنی اونا مال سال ها پیش بودن وقطعا آگاهی و دانش و علم شون با ما و آدمای این دوره قابل قیاس نیست اما شما خانم یا اقای مدرن باشعور باکلاس و تحصیل کرده شما چرا داری دقیقا همون کار قدیمی ها رو تکرار میکنی؟؟؟چرا مخلوق خدا رو میکوبونی؟کجای خلقت دست داری که میای میگی این افریده خوبه اون افریده بده؟از خدا میخوام اول به امثال شما ها عقل بده بعدم هر فرزندی که افریده میشه با هر جنسیتی سالم و صالح باشه و پدرمادرش تو تربیتش تمام تلاششونو بکنن که بعدا طلبکار این و اون و دختر بودن و پسر بودن نشن کوتاهی های خودشونو گردن بقیه نندازن التماس تفکر التماس ادب 

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1473

این جناب ک ا ن د وم رو میگن سوراااخه ها 

وقتی میخرید یکیشو پر از آب کنید ببینید واقعا راست میگن یا نه 

میگن سوراخ کردن که گول بزنن بارداری و بچه کم نشه 

بازم احتیاط شرط عقله امتحانش ضرر نداره بادش کنید

این جناب ک ا ن د وم رو میگن سوراااخه ها  وقتی میخرید یکیشو پر از آب کنید ببینید واقعا راست ...

اخه این اصلا منطقی نیست☹☹☹ممکنه بعدا پاره بشه اما از اول فک  نکنم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
1447
اخه این اصلا منطقی نیست☹☹☹ممکنه بعدا پاره بشه اما از اول فک  نکنم

من شنیدم میگن 

این بچه حاصل کا ند سوراخ میباشد 

خب حالا اومدیو راست بود 

امتحانش که ضرر نداره 

قیمتشم فکر نمیکنم انچنان زیاد باشه که 

چندتاشو امتحان کنید ببینید راسته دروغه 

والا از ایرانیا هرچیزی برمیاد

من شنیدم میگن  این بچه حاصل کا ند سوراخ میباشد  خب حالا اومدیو راست بود  امتحان ...

چی بگم والا منکه کلا استفاده نمیکنم اما خب همچین ارزونیم نیست 😂دیگه وقتیم بازش کردی قابل استفاده نیست معمولا هم خارجین .فکر نکنم ایرانیش باشه اثلا

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
چی بگم والا منکه کلا استفاده نمیکنم اما خب همچین ارزونیم نیست 😂دیگه وقتیم بازش کردی قابل استفاده نی ...

والا منکه خودم مجردم ولی چون سروکار دارم خانوما اینو میگفتن 

گفتن بگم یوقت گول نخورین و درجریان باشین