2737
2734
عنوان

شوهر همسایه مون مرد

523 بازدید | 21 پست

یه خانم پیریه سه تا دختر داره .خونه به اسم خانومه است. دخترا و  داماداش زیر پاش نشستن خونه رو بکوبه با معمار شریک بشه سه طبقه بسازه.دیروز اثاث کشی کرد دلم براش سوخت. خونه اش حیف میشه.واقعا چرا بعضی اولادا انقدر بدجنسن

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو تاپيك هاى قبلى 

يه نفر  هم مثل شما همسايه اشون مرد

منتهى اون زن بود

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
2731
خوب شوهرش کی مرد؟؟؟😐

یه سالی هست

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
عیب نداره همشون سر و سامون بگیرن اون خانمم یه واحد داشته باشه نوساز دیگه زندگی همینه چه میشه کرد

اونا سرو سامون دارن چون خیلی وقته ازدواج کردن . فقط زندگی مادره رو به هم زدن

یه سالی هست

خب اینجوری که بهتره که. خونه ی نوساز دارن. بچه هاشم پیششن . 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2738
خب اینجوری که بهتره که. خونه ی نوساز دادن. بچه هاشم پیششن . 

اخه سن خانومه بالاست. خونه اشم کلنگی نبود. داماداش جنسشون خرابه. قشنگ معلومه مرض داشتن

نمیدونم تجربه داری یا نه...بعد مرگ عزیز ات زندگی تو خونه ای که پر خاطراتشه برای من عین خودکشی تدریحیه..خیلی ها افسردگی میگیرن که یک راهکار اینه خونه عوض شه

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

نه بابا خیلی هم خوبه

چون دونیم طبقه رو میدن به زنه

طرفای ما همه همین کارو میکنن 🤔

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷

خوب مادره درامد داره؟ شاید اینطوری کردن که کرایه بگیره خرج زندگیش بگذره.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2706