2737
2734
عنوان

خانومای مهربون تشریف میارید

125 بازدید | 15 پست

فردا قرعه کشی داریم میشه لطفا به نیت قرعه مون هرکی سه تا صلوات بفرسته؟ هرکسی فرستاد لایک کنه منم صلوات بفرستم به نیت حاجتش 🙏🙏😘

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
فرستادم تو هم برام بفرس خیییلی مهمه برام ک اتفاق بیفته مرسی

ممنونم عزیزمم 😘😘 انشاالله مشکلت حل بشه میفرستم برات الان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فرستادم گلی امیدوارم براتون خیر پیش بیاد. لطفا دعا کنین کار امروز من خوب پیش بره و نتیجه‌ی مثبتی بگ ...

خیلی ممنونم عزیزمم انشاالله به خواسته دلت برسی فرستادم منم 😘😘

2738
فرستادم عزیزم!!😍💓💓 تو هم برا من دعا کن، امروز روز خیلی مهمیه برام، از خدا بخاه اتفاقی که منتظرشم ...

مرسی عزیزمم😘😘 هم صلوات فرستادم هم ایت الکرسی به نیت رسیدنت به خواسته دلت انشاالله امروز همون روزی برات بشه ک میخوای 🙏🙏

آره.۲۰میلیون.قربانت.سر برجه

مال ما ۴۰تومن 

صلوات فرستادم به نیتش انشاالله این دفعه به اسمت دربیاد برسه به دستت 

مرسی عزیزمم😘😘 هم صلوات فرستادم هم ایت الکرسی به نیت رسیدنت به خواسته دلت انشاالله امروز همون روزی ...

مرررسییی جونم، لطف کردی 😍😍😍😚😚😚💓💓💋💋

من به دستای خدا خیره شدم....... معجزه کرد!!
2706