2733
2734
عنوان

بارداری

80 بازدید | 6 پست

من الان هفته بیست و پنج هستم اما نمیدونم چرا اینقدر کمرم درد میکنه حس در پری رو دارم این آبی هم که خارج میشه حتما ترشح نمیدونم اردار آدم حس میکنه رنگ داره بو داره 

ب پشت ک نمیخوابی؟

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

اون اب گرمای رحمه منم الان ۸ هفتمه شدیدا دارم ، دکتر گفت تعریق و گرمای رحمه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم من ۳۶ هفته و ۳ روز هستم .این درد کمر طبیعه منم داشتم استراحت کن عزیزم و ترشحاتم عادیه اما اگر بد بو یا‌ رنگش متفاوته ب دکترت بگو ک خدایی نکرده عفونت نباشه

2728

چ رنگیه؟

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.