2737
2734

سلام مجدد به خانومای گل

راستش من یه مدته قصد دارم باردار شم همسرمم خیلی دوس داره و استقبال میکنه

اما خیلی استرس دارم خیلی ینی در حدی که دیشب تا وقتی که هوا روشن شد به این فک کردم که چطوری قراره یه مادر بشم

بزرگ کردن یه انسان با تمام دردسراش چطوری از پسش بربیام کل روز کل شخب تو این فکرم هزار بار پشیمون شدم و دوباره تصمیم گرفتم کسی مثل من بوده؟ چطوری تصمیم گرفتین مادر شین چطوری با خودم کنار بیام؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آقا بچه داری خیلی سخته.این از طرف من

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
✋ منم مثل شمام  از ی طرفی دلم پر میزنه واس نی نی  هنوز ب نتیجه نرسیدم  

سخته خیلی سختتتت

اگه یه فرد عاطفی باشین هم از درون داغون میشین هم جسمی چون مسئولیت پذیرین اما اگه فرد بی خیالی هستین به جای یکی سه تا بیارین چون زحمت بیشترش تا ۳ سالگی هستش

خدایا فراموشم نکن💓💓💓
2738
آقا بچه داری خیلی سخته.این از طرف من

اره احساس میکنم خیلی سخته که یه انسانو به وجود بیارم وبعد جوری بارش بیارم که بعدا از خودم خجالت نکشم

میترسم خیلی شاید باورت نشه ولی تو این مدت تمام مراحل یه زندگی بچه رو تصور کردم احساس میکنم اونقد کامل نیستم که مادر بشم

خیلی شرایطم سحته

سخته خیلی سختتتت اگه یه فرد عاطفی باشین هم از درون داغون میشین هم جسمی چون مسئولیت پذیرین اما اگه ف ...

فک میکنم کمی بیشتر از مسئولیت پذیر

همین خیلی درگیرم کرده اخه چجوری یه آدمو بسازم من

شخصیت جدید 

فکر جدید ایده جدید دیوانه کردم خودمو

سخته خیلی سختتتت اگه یه فرد عاطفی باشین هم از درون داغون میشین هم جسمی چون مسئولیت پذیرین اما اگه ف ...

اتفاقا خیلی عاطفی و احساساتی ام 😥 

قبلا اصلا ب بارداری فکر نمیکردم ولی ی مدته دلم پر میکشه ولی تصمیم نهاییش خیلی سخته واسم 

تو شدی 🌙من👶❤️
فک میکنم کمی بیشتر از مسئولیت پذیر همین خیلی درگیرم کرده اخه چجوری یه آدمو بسازم من شخصیت جدید&nbs ...

زیاد سخت نگیر خدا بیشتر از ما هوای بنده هاش رو داره...پس مثل خودمی متاسفانه

منم وسواس فکری دارم و این کارو بدتر کرده ولی از یه طرفم خیلیییی هوای بچه هام رو دارم

خدایا فراموشم نکن💓💓💓
اتفاقا خیلی عاطفی و احساساتی ام 😥  قبلا اصلا ب بارداری فکر نمیکردم ولی ی مدته دلم پر میکشه ول ...

نخوابیدی هنوز 😂😂😂😂

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....
2706