2733
2734
عنوان

خواهر شوهرم منو زد

577 بازدید | 22 پست

خدایی اسم سایت نی نی سایته یعنی راجع به بارداری قبل و بعدش، هر بار راجع به بارداری میپرسم یک نفر نمیاد جواب بده حالا کافیه بزنه مادر شوهر یا خواهر شوهر همه هجوم میارن و جواب میدن، خب حالا که به تاپیکم اومدین خوش اومدین لااقل جواب سوالمم بدین 🤔

من نمیدونم باردارم یا نه، هفته پیش دندون عقلمو کشیدم هنوز درد میکنه و آموکسی سیلین هر 8 ساعت میخورم اگرم از دردش بی طاقت بشم ژلوفن میخورم شک به بارداری دارم البته موعدم امروز فرداست ولی چون از یه هفته قبل زیر دلم و گاهی پهلوهام تیر میکشه شک به بارداری دارم حالا نمیدونم اگه باردار باشم قرصا برام جنین ضرر داره در شرایطی که تازه باردار شدم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

تاپیک میزدی باردارم میومدم 😊😊

ژلوفن رو سعی کن نخوری،،،،،،هیچ وقت.چون خیلی بَد هست و ضرر داره.

آموکسی سیلین رو من تو بارداری هام میخوردم طبق نظر پزشکم،وقتی سرماخورده بودم.آب زیاد بخور باهاشون 

ب دکترتگفتی احتمالا باردار باشم؟

جا ژلوفن هم استامینوفن بخور ولی با آب زیاد ک اگر باردار بودی اذیت نشین

نه ایشاالله طوری نمیشه خوب حالا از خواهرشوهرت بگووووو😂😂😂😂😂

اونو ولش کن که دلم ازش خونه کلا ترجیح میدم فعلا اعصابمو با یادآوری از اون خورد نکنم همین که باردار بشم برای اون از هر چیزی عذاب اورتره 🤣

تاپیک میزدی باردارم میومدم 😊😊 ژلوفن رو سعی کن نخوری،،،،،،هیچ وقت.چون خیلی بَد هست و ضرر داره. آم ...

نگفتم بهش چون نمیدونم باردارم یا نیستم، حقیقتش تا مطمین به بارداری نشدم نمیخوام حرفشو بزنم چون اگه نباشم تو خودم خیلی ناراحت میشم نمیخوام شوهرم این وسط امید واهی بدم

اونو ولش کن که دلم ازش خونه کلا ترجیح میدم فعلا اعصابمو با یادآوری از اون خورد نکنم همین که باردار ب ...

ایشالا نی نی بیاد تو دلت بعد که بسلامتی دنیا اومد خواهر شوهرت عمه میشه اونوقت حسابی فوش خور میشه دلت خنک میشه😂😂😂😂

تنها موجودی که صداقت در گفتارش صحّت داشت، پینوکیو بود😐🙄
2706